Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 91 гість.

Донецька обласна державна адміністрація

Діяльність Бахмутського бюро правової допомоги: семінари
18.09.2018 - 09:07 | Правопросвітницький семінар для учнів на тему: «Стоп Буллінг»

За даними різних досліджень, майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнавав булінгу в школі, потерпав від принижень і глузувань. Насильство у школі – буденна реальність для багатьох учнів у всьому світі. Знущання, образи – все це негативно впливає на школяра та його успіхи в навчанні. Що можна зробити, аби зупинити булінг, дізналися учні Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.

25.10.2017 - 09:03 | Семінар "Утримання дітей - обов'язок батьків. Зміни у законодавстві України. Новий порядок стягнення аліментів"

20.10.2017 року, начальником Бахмутського бюро правової допомоги, Оксаною Болотюк, було проведено семінар для безробітних, які перебувають на обліку в Артемівському міському центрі зайнятості спільно із представниками Бахмутського відділу державної виконавчої служби: старшим державним виконавцем Ганною Овчинниковою, головним державним виконавцем Юлією Гайчуковою, державним виконавцем Діною Бельковою на тему: "Утримання дітей - обов'язок батьків. Зміни у законодавстві України. Новий порядок стягнення аліментів".

18.10.2017 - 06:40 | Надання правової допомоги мешканцям міста Бахмут

29 вересня в Артемівському МЦЗ 25 безробітних громадян відвідали семінар з гендерних питань, що проводився сумісно з Бахмутським бюро правової допомоги. «Принцип гендерної рівності жінок в Україні закріплений в Конституції України та в Законі України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

07.08.2017 - 06:19 | Розширяємо правові знання клієнтів

02 серпня 2017 року, в Артемівському міському центрі зайнятості за участю заступника начальника Бахмутського правової допомоги Оксани Болотюк та заступника головного лікаря поліклінічного розділу роботи Бахмутської центральної районної лікарні Вікторії Новикової відбувся інформаційний семінар для внутрішньопереміщених осіб на тему : медична реформа в Україні.

26.05.2017 - 09:20 | Круглий стіл для внутрішньо переміщених осіб: "Соціальна та економічна інтеграція ВПО у приймаючі громади. Складання карти правових потреб населення"

25.05.2017 року заступник начальника Бахмутського бюро правової допомоги Оксана Болотюк та заступник начальника відділу Слов'янського бюро правової допомоги Олена Солошенко в рамках реалізації меморандуму про співпрацю між Краматорським місцевим центром з надання БВПД та Донецьким обласним центр'ом зайнятості, провели круглий стіл для внутрішньо переміщених осіб.

28.03.2017 - 07:32 | Відбувся семінар: "Отримання пенсії ВПО. Електронне пенсійне посвідчення. Актуальні правові питання"

27 березня 2017 року заступник начальника Бахмутського бюро правової допомоги Оксана Болотюк спільно з представником ГО "Ліга" та представницею Норвезської ради у справах біженців (NRC) Вікторією Климович провели семінар для внутрішньо переміщених осіб.

14.03.2017 - 08:50 | Семінар «Отримання пенсії ВПО. Електронне пенсійне посвідчення. Актуальні правові питання»

Бахмутське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Громадська організація «Бахмутська ліга правозахисників» (ГО «Ліга») повідомляють, що 27.03.2017 року о 14 годині 00 хв. у приміщенні Громадської організації «Асоціація відродження та розвиток»  відбудеться семінар для внутрішньо переміщених осіб, пенсіонерів та усіх зацікавлених осіб на тему: «Отримання пенсії ВПО. Електронне пенсійне посвідчення. Актуальні правові питання».

16.02.2017 - 07:42 | Відбувся семінар для безробітних осіб на тему: "Гендер. Правові аспекти".

15.02.2017 року заступник начальника Бахмутського бюро правової допомоги та керівник Громадської організації "Бахмутська ліга правозахисників" Оксана Болотюк провела семінар для безробітних осіб, які перебувають на обліку в Артемівському міському центрі зайнятості на тему: "Гендер. Правові аспекти".