Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 33 гостя.

Верховна рада України

Відкрийте серце для добрих справ

Переглядів: 1865
18.12.2015 - 14:49

«Відкрийте серце для добрих справ» - під таким гаслом у рамках Декади милосердя та турботи «Створи добро» в Артемівському НВК №11 було проведено благодійний ярмарок.

Учні, вчителі та батьки взяли активну участь у підготовці довгоочікуваної події: виготовили вироби з тканини (мішечки, іграшки, рукавички тощо), напекли пиріжків та печива, принесли книжки, м’які іграшки, ляльок, солдатиків, настільні ігри та ще багато цікавих речей, які з задоволенням пропонували відвідувачам ярмарку. І все це задля благородної справи – збір коштів на придбання подарунків до Святого Миколая для дітей пільгових категорій та організації безкоштовного харчування дітей із родин вимушених переселенців.

Дід Мороз та Снігуронька закликали відвідати ярмарок, лунала весела музика, дітвора бадьоро гомоніла. Журналісти шкільної газети «ДД» провели флеш-моб «Побажай добра» та святкову лотерею. Усі були задоволені, що зможуть хоча б частково допомогти дітям. Ніхто не залишився байдужим! Під час благодійного ярмарку учні та педагогічний колектив назбирали благодійних коштів на суму 5750 грн.

 

«Відкрийте серце для добрих справ» - під таким гаслом у рамках Декади милосердя та турботи «Створи добро» в Артемівському НВК №11 було проведено благодійний ярмарок.«Відкрийте серце для добрих справ» - під таким гаслом у рамках Декади милосердя та турботи «Створи добро» в Артемівському НВК №11 було проведено благодійний ярмарок.

Пошук

Актуально