Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 64 гостя.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Фотовиставка «Іловайськ – 2014»

Переглядів: 2822
24.10.2016 - 09:48

З метою формування національної самосвідомості, виховання любові до рідної землі, українського народу, шанобливого ставлення до його історичного минулого та культури, здатності зберігати свою національну ідентичність, виховання у молоді готовності до захисту вітчизни з 19 по 21 вересня 2016 року студенти всіх вищих навчальних закладів міста I-IV рівнів акредитації розташованих на території міста Бахмута відвідали фотовиставку «Іловайськ – 2014», присвячену трагедії у Іловайську.

Виставка проходила в Бахмутському краєзнавчому музеї. Організована колишніми бійцями «Донбасу» та волонтерами за сприяння Донецької облдержадміністрації.

На експозиції представлені роботи чотирьох фотографів, які перебували з добровольцями у оточеному місті. На фотографіях було відображено життя бійців добровольчого батальйону «Донбас» під час оточення міста терористами у серпні 2014 року.

З 19 по 21 вересня 2016 року студенти всіх вищих навчальних закладів міста I-IV рівнів акредитації розташованих на території міста Бахмута відвідали фотовиставку «Іловайськ – 2014», присвячену трагедії у Іловайську.З 19 по 21 вересня 2016 року студенти всіх вищих навчальних закладів міста I-IV рівнів акредитації розташованих на території міста Бахмута відвідали фотовиставку «Іловайськ – 2014», присвячену трагедії у Іловайську.З 19 по 21 вересня 2016 року студенти всіх вищих навчальних закладів міста I-IV рівнів акредитації розташованих на території міста Бахмута відвідали фотовиставку «Іловайськ – 2014», присвячену трагедії у Іловайську.

Пошук

Актуально