Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 53 гостя.

Бахмутській міський голова Олексій Рева звітував перед громадою про підсумки роботи за 2016 рік

Переглядів: 4793
27.12.2016 - 14:30

Одним з основних принципів системи місцевого самоврядування є підзвітність її представницьких і виконавчих органів перед територіальною громадою.

Сьогодні, у міському центрі культури та дозвілля ім. Є.Мартинова відбувся звіт міського голови Олексія Реви перед міською громадою за підсумками роботи у 2016 році.

Щорічний звіт - це з одного боку - прямий обов'язок місцевої влади, визначена Законом України «Про місцеве самоврядування», з іншого - це ефективний інструмент координації зусиль виконавчої влади, промислових підприємств, громадськості у визначенні стратегії і тактики розвитку громади на найближчу перспективу.

У своєму виступі Бахмутський міський голова Олексій Рева зазначив, що спільним зусиллями всієї громади ми зможемо забезпечити нормальну життєдіяльність нашого міста, зберегти і  примножити всі означені позитивні тенденції, зробити наш місто красивішим і кращим.

Ознойомитись детальніше з основними тезисами доповіді міського голови.

 

Після привітання міського голови з наступаючими новорічними святами творчі колективи міста подарували присутнім святковий концерт.

Бахмутській міський голова Олексій Рева звітував перед громадою про підсумки роботи за 2016 рікБахмутській міський голова Олексій Рева звітував перед громадою про підсумки роботи за 2016 рікБахмутській міський голова Олексій Рева звітував перед громадою про підсумки роботи за 2016 рікБахмутській міський голова Олексій Рева звітував перед громадою про підсумки роботи за 2016 рікБахмутській міський голова Олексій Рева звітував перед громадою про підсумки роботи за 2016 рікБахмутській міський голова Олексій Рева звітував перед громадою про підсумки роботи за 2016 рікБахмутській міський голова Олексій Рева звітував перед громадою про підсумки роботи за 2016 рікБахмутській міський голова Олексій Рева звітував перед громадою про підсумки роботи за 2016 рікБахмутській міський голова Олексій Рева звітував перед громадою про підсумки роботи за 2016 рікБахмутській міський голова Олексій Рева звітував перед громадою про підсумки роботи за 2016 рікБахмутській міський голова Олексій Рева звітував перед громадою про підсумки роботи за 2016 рік

Пошук

Актуально