Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 97 гостей.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Відбувся звітний концерт оркестрового відділу Школи мистецтв м.Бахмута

Переглядів: 815
15.03.2019 - 08:58
Відбувся звітний концерт оркестрового відділу Школи мистецтв м.Бахмута

13.03.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута відбувся звітний концерт оркестрового відділу.

Концертна зала була переповнена талановитими учнями, їх творчими наставниками та батьками.
На протязі години «Музику наших сердець» натхненно представляли кращі колективи та солісти, у виконанні яких прозвучали твори сучасних авторів, обробки народної музики, джазові твори.

Слухачі з захопленням спостерігали за виступами юних музикантів та їх викладачів. Приємно вразили яскраві виступи ансамблів віолончелістів «Веселі челлі» та «Натхнення».Віртуозна, запальна полька у виконанні Железняка О.(ксилофон) не залишила нікого байдужим і отримала бурхливі оплески.Дует скрипалів (Шишацька О. - Ємельянова О.) та дует віолончелістів ( Гладишева П. - Гусак Г.) подарували присутнім приємні хвилини зустрічі з класичною музикою, яка прозвучала у їх виконанні натхненно і піднесено, відчувалась справжня музична культура та професійність виконання.

Теплими оплесками зустрічали слухачі виступи наймолодших учасників концерту ансамбль «Дзвіночки», ансамбль сопілкарів та ансамбль учнів 1 класу «Пілотного проекту» - «Веселі смички». А щирість і захоплення, якими палали очі юних виконавців, доторкнулись до сердець слухачів та наповнили зал особливою доброзичливою атмосферою.

Досить виразно і різнобарвно прозвучали твори у виконанні учнів класу духових інструментів. Виступи Кириченко А. (флейта), Д’яченко Д.(саксафон), Маражи П.(труба), джаз-секстету «Хорус» додали заходу особливого настрою та шарму.

Прикрасою звіту стали виступи викладацьких колективів –Народного аматорського колективу ансамблю скрипалів «Дивертисмент» та камерного ансамблю «Камертон».

Під час заходу концертна зала неодноразово вибухала шквалом овацій і вигуками «Браво», – саме так слухачі віддячували артистам за виконавську майстерність, бо розмаїття яскравих образів, натхнення та емоційне піднесення — все це створило особливу атмосферу концерту, який пройшов на єдиному подиху.

На завершення, присутніх привітала директор Школи мистецтв Гринь Є.В.. Вона подякувала колективу учнів і викладачів за роботу та річні досягнення і вручила сертифікат на участь у щорічній культурно-мистецькій акції в КРЦ «Перемога».

 

13.03.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута відбувся звітний концерт оркестрового відділу.13.03.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута відбувся звітний концерт оркестрового відділу.13.03.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута відбувся звітний концерт оркестрового відділу.13.03.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута відбувся звітний концерт оркестрового відділу.13.03.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута відбувся звітний концерт оркестрового відділу.13.03.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута відбувся звітний концерт оркестрового відділу.13.03.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута відбувся звітний концерт оркестрового відділу.13.03.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута відбувся звітний концерт оркестрового відділу.13.03.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута відбувся звітний концерт оркестрового відділу.13.03.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута відбувся звітний концерт оркестрового відділу.13.03.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута відбувся звітний концерт оркестрового відділу.

Останні статті на сайті


Пошук

Актуально