Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 62 гостя.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Всесвітній день охорони праці

Переглядів: 1378
10.05.2019 - 09:57

28 квітня відзначався Всесвітній день охорони праці, який за рекомендаціями Міжнародної організації праці у 2019 році пройшов під гаслом «Охорона праці на роботі майбутнього».

У ході проведення «Тижня охорони праці» на підприємствах, установах та організаціях, розташованих на території м. Бахмут, були проведені наради-семінари та зустрічі у трудових колективах за участю представників первинних профспілкових організацій. Було організовано розміщення на офіційних сайтах, на сторінках у соціальних мережах інформації про хід проведення «Тижня з охорони праці»; проведення перевірок умов праці на робочих місцях; оновлення (створення) куточків, стендів з питань охорони праці; розгляд питання підвищення рівня безпеки та гігієни праці  працівників; проведення конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» тощо.

26 квітня 2019 року в м.Бахмут відбувся міський семінар–нарада з питань взаємодії в реалізації державної політики в сфері промислової безпеки та охорони праці, у якому взяли активну участь запрошені представники підприємств, установ та організацій м.Бахмут. 

Були заслухані виступи членів організаційного комітету.

Активну участь у розгляді питань: підвищення рівня безпеки на виробництві; визначення виробничих небезпек та оцінка ризиків; усунення виробничих ризиків чи небезпек у місцях їх виникнення; розвиток національної культури профілактики у сфері безпеки та гігієни праці брали учасники - представники підприємств, установ та організацій.

З нагоди Дня охорони праці в Україні  за високий професіоналізм та вагомий внесок в створення безпечних умов праці були нагороджені почесними грамотами найкращі спеціалісти з охорони праці підприємств, установ та організацій м. Бахмут. Ними у поточному році стали спеціалісти з охорони праці: ПрАТ «Артвайнері», ТДВ «Сініат», КП «Бахмутської  житлової управляючої компанії», Управління освіти Бахмутської міської ради.

Проведення міського конкурсу «Охорона праці очима дітей», визначення та нагородження переможців

За  результатами голосування присутніх  перше місце в конкурсі посіла Заровська Златослава, дитина працівниці  Бахмутської  лікарні інтенсивного лікування, яка отримала подяку від оргкомітету та подарунок.

26 квітня 2019 року в м.Бахмут відбувся міський семінар–нарада з питань взаємодії в реалізації державної політики в сфері промислової безпеки та охорони праці, у якому взяли активну участь запрошені представники підприємств, установ та організацій міста.26 квітня 2019 року в м.Бахмут відбувся міський семінар–нарада з питань взаємодії в реалізації державної політики в сфері промислової безпеки та охорони праці, у якому взяли активну участь запрошені представники підприємств, установ та організацій міста.26 квітня 2019 року в м.Бахмут відбувся міський семінар–нарада з питань взаємодії в реалізації державної політики в сфері промислової безпеки та охорони праці, у якому взяли активну участь запрошені представники підприємств, установ та організацій міста.26 квітня 2019 року в м.Бахмут відбувся міський семінар–нарада з питань взаємодії в реалізації державної політики в сфері промислової безпеки та охорони праці, у якому взяли активну участь запрошені представники підприємств, установ та організацій міста.26 квітня 2019 року в м.Бахмут відбувся міський семінар–нарада з питань взаємодії в реалізації державної політики в сфері промислової безпеки та охорони праці, у якому взяли активну участь запрошені представники підприємств, установ та організацій міста.26 квітня 2019 року в м.Бахмут відбувся міський семінар–нарада з питань взаємодії в реалізації державної політики в сфері промислової безпеки та охорони праці, у якому взяли активну участь запрошені представники підприємств, установ та організацій міста.26 квітня 2019 року в м.Бахмут відбувся міський семінар–нарада з питань взаємодії в реалізації державної політики в сфері промислової безпеки та охорони праці, у якому взяли активну участь запрошені представники підприємств, установ та організацій міста.З нагоди Дня охорони праці в Україні  за високий професіоналізм та вагомий внесок в створення безпечних умов праці були нагороджені почесними грамотами найкращі спеціалісти з охорони праці підприємств, установ та організацій м. БахмутЗ нагоди Дня охорони праці в Україні  за високий професіоналізм та вагомий внесок в створення безпечних умов праці були нагороджені почесними грамотами найкращі спеціалісти з охорони праці підприємств, установ та організацій м. БахмутПроведення міського конкурсу «Охорона праці очима дітей», визначення та нагородження переможцівПроведення міського конкурсу «Охорона праці очима дітей», визначення та нагородження переможцівПроведення міського конкурсу «Охорона праці очима дітей», визначення та нагородження переможцівЗа  результатами голосування присутніх  перше місце в конкурсі посіла  Заровська Златослава

Пошук

Актуально