Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 94 гостя.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Іноваційний продукт служби зайнятості для школярів

Переглядів: 1585
16.05.2019 - 16:05

 14 травня 2019 року фахівці Бахмутського міського центру зайнятості провели профорієнтаційні уроки для учнів старших класів загальноосвітньої школи №18 міста Бахмут.

Заходи були присвячені тематиці перспективного розвитку ринку праці та професіям майбутнього . Фахівці центру зайнятості презентували профорієнтаційну новацію Донецької обласної служби зайнятості - атлас професій майбутнього з доповненою реальністю. Цей інноваційний  програмний  продукт допомагає переглянули 3D зображення зі звуковим супроводженням професій майбутнього ринку праці , таких як інженер-робототехнік, наномедик, сіті-фермер та багато інших.

«Світ розвивається надзвичайно динамічно. Протягом останнього десятиліття людство отримало величезну кількість знань та відкриттів, що докорінно змінили картину світу і повсякденного життя. Поява «штучного інтелекту», стрімкий розвиток віртуальної реальності, колосальна автоматизація робочих процесів – усе це призводить до появи нових видів професійної  діяльності та переосмислення ролі професіонала на ринку праці- зазначила у своєму виступі заступник начальника відділу профорієнтації Галина Сіддікі,-   за прогнозами  вже за 5-10 років у світі з’являться професії, яким зараз навіть не навчають у вишах. Сьогодні  у нас з вами з’явилась можливість заглянути в майбутнє та переглянути ці професії”

Учні разом з профконсультантами  спробували за допомогою андроїдів скористуватися новітнім онлайн-сервісом служби зайнятості та із задоволенням зазирнути в майбутнє. 

14 травня 2019 року фахівці Бахмутського міського центру зайнятості провели профорієнтаційні уроки для учнів старших класів загальноосвітньої школи №18 міста Бахмут.