Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 59 гостей.

Офійний сайт Соледарської міської ради

Крокуємо до професії

Переглядів: 1346
15.07.2019 - 15:20

Сьогодні вже нікому не треба доводити , що до вибору професійного майбутнього необхідно ставитись дуже серйозно: врахувати всі нюанси , раціонально і свідомо зважити « за» та «проти».Тому профконсультанти Бахмутського міського центру зайнятості завжди перебувають у професійному пошуку нових форм роботи з учнівською молоддю.

12 липня вони завітали до старшокласників у літній табір відпочинку «Вогник»  з  інтерактивним змагальним профорієнтаційним квестом «Світ професій. Обирай свою».Коли ти молодий та завзятий та відпочиваєшь у молодіжному таборі влітку , то тобі не до серйозних питань! А ось розв’язати ігровий квест- із задоволенням! Квест - вправи «Мисливець за головами або хедхантер», « Літери майбутніх професій», «Професійний крокодил» та інші дозволили не тільки емоційно провести дозвілля , а і одночасно отримати корисну інформацію для вдалого професійного вибору в майбутньому. З великим бажанням відпочивальники  пройшли експрес-тестування та одразу отримали його результати з рекомендація що до власних схильностей в  професійній діяльності.  Цікавим для дітей стало  знайомство з професіями майбутнього за допомогою «Атласу професій майбутнього з доповненою реальністю», , інноваційними продуктами служби зайнятості – Android-додатком «Професійна орієнтація» та онлайн- платформою «Моя професія консультаційна мережа».

Фахівці служби зайнятості надавали підліткам профорієнтаційну допомогу для свідомого самовизначенні через пізнавально-розважальні форми роботи щодо популяризації професій, які є актуальними на ринку праці та свідомого ставлення до їх вибору.

12 липня профконсультанти Бахмутського міського центру зайнятості завітали до старшокласників у літній табір відпочинку «Вогник»  з  інтерактивним змагальним профорієнтаційним квестом «Світ професій. Обирай свою».12 липня профконсультанти Бахмутського міського центру зайнятості завітали до старшокласників у літній табір відпочинку «Вогник»  з  інтерактивним змагальним профорієнтаційним квестом «Світ професій. Обирай свою».12 липня профконсультанти Бахмутського міського центру зайнятості завітали до старшокласників у літній табір відпочинку «Вогник»  з  інтерактивним змагальним профорієнтаційним квестом «Світ професій. Обирай свою».12 липня профконсультанти Бахмутського міського центру зайнятості завітали до старшокласників у літній табір відпочинку «Вогник»  з  інтерактивним змагальним профорієнтаційним квестом «Світ професій. Обирай свою».