Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 33 гостя.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

ТОВ «Бахмут-хліб» здійснює добір кадрів

Переглядів: 1516
10.09.2019 - 09:28

9 вересня Бахмутським міським центром зайнятості було організовано та проведено міні-ярмарок вакансій по заявці ТОВ «БАХМУТ-ХЛІБ». Участь у заході прийняли 17 безробітних осіб, що перебувають на обліку в службі зайнятості, у тому числі 2 особи з числа ВПО.

ТОВ "БАХМУТ-ХЛІБ" здійснює діяльність по виготовленню хлібобулочних і кондитерських виробів. Продукція підприємства широко відома не тільки в Донецькій області, а й за її межами. Але задовільнити всі потреби покупців неможливо без досвідченого та кваліфікованого персоналу. Між підприємством та Бахмутським міським центром зайнятості налагоджені тісні партнерські стосунки. Кадрові потреби підприємства знаходяться під постійною увагою фахівців центру зайнятості. В даний час здійснюється добір за вакансіями: прибиральник виробничих приміщень, формувальник тіста, машиніст тістообробних машин, тістороб, комплектувальник товарів, приймальник замовлень.

Відкриваючи ярмарок, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Бахмутського міського центру зайнятості Роман Коновал ознайомив шукачів роботи з ситуацією на місцевому ринку праці та його тенденціями, послугами служби зайнятості. «Основна мета сьогоднішнього заходу – оперативно укомплектувати ті вакансії, які зараз відкриті на підприємстві» - звернувся він до шукачів роботи.

Під час заходу інспектор з кадрів ТОВ «БАХМУТ-ХЛІБ» Євгенія Мартиненко розповіла про діяльність підприємства, ознайомила присутніх зі специфікою роботи, графіком та системою оплати праці.

По закінченню усі присутні мали змогу особисто поспілкуватись з роботодавцем та пройти попередню співбесіду, а троє осіб були запрошені ознайомитися з умовами роботи безпосередньо на підприємстві.

9 вересня Бахмутським міським центром зайнятості було організовано та проведено міні-ярмарок вакансій по заявці ТОВ «БАХМУТ-ХЛІБ». Участь у заході прийняли 17 безробітних осіб, що перебувають на обліку в службі зайнятості, у тому числі 2 особи з числа ВПО