Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 75 гостей.

Верховна рада України

Cтан виробничого травматизму, профзахворювань і аварійності за ІІІ квартал 2019 року на підприємствах, в установах та організаціях, розташованих на території м. Бахмут

Переглядів: 673
04.11.2019 - 11:17

У ІІІ кварталі 2019 року зареєстровано один нещасний випадок на виробництві. Смертельних, групових, професійних захворювань та  аварій  не зареєстровано.

№ з/п Найменування суб`єктів господарської діяльності, галузева належність, вид діяльності Кількість нещасних випадків  Кількість аварій з наслідками травматизму
Смертельних Групових Всього
ІІІ кв. За 9 міс. ІІІ кв. За 9 міс. ІІІ кв. За 9 міс.
1. ТОВ «Артемівський електротехнічний завод» - - - - - 1  
2. ТДВ «СІНІАТ»  - - - - - 1  
3. Кп «БАХМУТ-ВОДА» - - - - 1 1  
  Всього:
  1 3

Обставини, за яких сталися нещасні випадки, причини нещасних випадків та їх діагнози.

№ з/п Найменування суб`єктів господарської діяльності, галузева належність вид діяльності Обставини, за яких стався нещасний випадок. Причини нещасного випадку. Діагноз згідно з листом непрацездатності.
1. ТОВ «Артемівський електротехнічний завод» При виконанні робіт пальці рук попали під штамп преса. Не виконання вимог інструкцій з ОП.
2. ТДВ «СІНІАТ» При висипанні гіпсового вапну з відерка у бункер, фрагмент гіпсової суміші попав у око, скрізь захисні окуляри.
3. Кп «БАХМУТ-ВОДА» При виконанні робіт на висоті при спуску з даху впав і отримав відкритий перелом обох кісток лівої гомілки та закритий перелом правої п’яткової кістки. Не виконання вимог інструкцій з ОП.

Пошук

Актуально