Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 111 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

«Різдвяний передзвін»

Переглядів: 1091
14.01.2020 - 10:34
«Різдвяний передзвін»

Вже третій рік поспіль Народний аматорський колектив камерний хор «Елегія» Школи мистецтв м.Бахмута бере участь в етнічному фестивалі - конкурсі «Різдвяний передзвін», який цього року відбувся в м. Святогірськ.

У святі взяли участь більше двадцяти п’яти колективів з різних міст, районів та ОТГ Донецької, Черкаської та Харківської областей. Фестиваль розпочався з яскравої співочої ходи, опісля якої на сцені розпочались виступи колективів, які виконували автентичні українськи колядки та щедрівки. Поряд зі сценою розташувався ярмарок, де майстри народного мистецтва пропонували гостям фестивалю свої різноманітні вироби ручної роботи та Різдвяні сувеніри, а поряд пригощали усіх національними стравами, кутею і солодощами. Виступ камерного хору «Елегія» слухачі сприймали натхненно і подарували колективу щирі, бурхливі оплески. Сподіваємось, що сьогодні частку Різдвяного тепла отримав кожен, хто був присутній на неперевершеному святі народної творчості та майстерності во Славу Божу.

Вже третій рік поспіль Народний аматорський колектив камерний хор «Елегія» Школи мистецтв м.Бахмута бере участь в етнічному фестивалі - конкурсі «Різдвяний передзвін», який цього року відбувся в м. Святогірськ. Вже третій рік поспіль Народний аматорський колектив камерний хор «Елегія» Школи мистецтв м.Бахмута бере участь в етнічному фестивалі - конкурсі «Різдвяний передзвін», який цього року відбувся в м. Святогірськ. Вже третій рік поспіль Народний аматорський колектив камерний хор «Елегія» Школи мистецтв м.Бахмута бере участь в етнічному фестивалі - конкурсі «Різдвяний передзвін», який цього року відбувся в м. Святогірськ.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально