Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 69 гостей.

Урядовий портал

Інформація про стан виробничого травматизму, профзахворювань і аварійності за ІV квартал 2019 року на підприємствах, в установах та організаціях, розташованих на території м. Бахмут

Переглядів: 897
23.01.2020 - 09:24

У ІV кварталі 2019 року зареєстровано 6 нещасних випадків на виробництві з них смертельних-4. Групових, професійних захворювань та  аварій  не зареєстровано.

№ з/п Найменування суб`єктів господарської діяльності, галузева належність, вид діяльності Кількість нещасних випадків Кількість аварій з наслідками травматизму
Смертельних Групових Всього
ІV кв. За 12 міс. ІV кв. За 12 міс. ІV кв. За 12 міс.
1. ТОВ «Артемівський електротехнічний завод» 1 1 - - 1 2  
2. ТДВ «СІНІАТ» - - - - - 1  
3. Кп «БАХМУТ-ВОДА» - - - - - 2  
4. Артемівське УГГ ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» 1 1 - - 1 1  
5. ПРАТ «АРТВАЙНЕРІ» - - - - 2 2  
6. ПСМНЗ Школа мистецтв м.Бахмута 1 1 - - 1 1  
7. ТОВ «Завод кольорових металів» 1 1 - - 1 1  
  Всього: 4 4     6 10  

Обставини, за яких сталися нещасні випадки, причини нещасних випадків  та їх діагнози. 

 

№ з/п Найменування суб`єктів господарської діяльності, галузева належність вид діяльності Обставини, за яких стався нещасний випадок. Причини нещасного випадку. Діагноз згідно з листом непрацездатності.
1. ТОВ «Артемівський електротехнічний завод» При виконанні робіт пальці рук попали під штамп преса. Не виконання вимог інструкцій з ОП.
2. ТДВ «СІНІАТ» При огляді готової продукції на території складу впала на слизький майданчик. Повний вивих правої плечової кістки. Особиста необережність.
3. Кп «БАХМУТ-ВОДА» При виконанні робіт на висоті при спуску з даху впав і отримав відкритий перелом обох кісток лівої гомілки та закритий перелом правої п’яткової кістки. Не виконання вимог інструкцій з ОП.
4. Кп «БАХМУТ-ВОДА» Спроба самогубства. Низька нервово-психічна стійкість.
5. ПРАТ «АРТВАЙНЕРІ» Дія рухомих і таких, що обертаються, деталей обладнання, машин і механізмів. Відкритий перелом нігтьової фаланги 2 пальця правої кисті з наявністю торцевого дефекту м'яких тканин. Порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання, устаткування, машин, механізмів
6. ПРАТ «АРТВАЙНЕРІ» У напрямку до робочого місця різко оступилася на ногу. Пошкодження зв'язок правого колінного суглобу. Особиста необережність потерпілої.
7. Артемівське УГГ ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» Погіршення стану здоров’я на виробництві. Відсутні результати судмедекспертизи про причини смерті. Розслідування триває.
8. ПСМНЗ Школа мистецтв м.Бахмута Погіршення стану здоров’я. Незадовільні фізичні дані та стан здоров’я потерпілого що привели до смерті.
9. ТОВ «Завод кольорових металів» Погіршення стану здоров’я на виробництві. Відсутні результати судмедекспертизи про причини смерті. Розслідування триває.
10 ТОВ «Артемівський електротехнічний завод» Погіршення стану здоров’я на виробництві. Відсутні результати судмедекспертизи про причини смерті. Розслідування триває.

Останні статті на сайті


Пошук

Актуально