Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 49 гостей.

Рекомендуємо

Роботодавець пропонує роботу!

Переглядів: 1062
31.01.2020 - 09:28
Роботодавець пропонує роботу!

Більше 20 шукачів роботи, в тому числі одна особа, яка має статус ВПО, прийняли учать у міні ярмарку вакансій в Бахмутському міському центрі зайнятості 30 січня, що відбувся на замовлення Державної установи «Бахмутська установа виконання покарань (№6)». Наразі, роботодавець має вакансії «молодший інспектор пенітенціарної служби».

Установу на міні-ярмарку представляли начальник відділу кадрів Тетяна Потапова та психолог Юлія Рубіжанська.

Державна установа «Бахмутська установа виконання покарань (№6)» -  державна структура, основним завданням якої є реалізація державної політики у сфері виконання кримінальних покарань. Заробітна плата інспекторів установи починається від 6000 грн. Служба в Збройних Силах України не обов'язкова. «Робота молодшого інспектора – відповідальна, проте поважна» - підкреслила Тетяна Потапова. Установа випробує різні засоби підбору персоналу, в тому числі шляхом взаємодії зі службою зайнятості.

В ході ярмарку директор Бахмутського міського центру зайнятості Ірина Лещенко представила запрошеним  інформацію про сьогоднішню ситуацію та тенденції на ринку праці, про соціальні послуги, які служба зайнятості надає своїм клієнтам.

З презентацією закладу та робочих місць виступила очільниця кадрової служби закладу. Вона повідомила присутнім про особливості роботи установи, умови та режим роботи, рівень заробітної плати, додаткові соціальні пільги. У період проходження служби надається можливість безкоштовно навчатися у вищих навчальних закладах. За умови навчання у Вузах існує перспектива кар'єрного росту. Установа запрошує всіх бажаючих ознайомитись з умовами праці безпосередньо на робочому місці. На всі свої запитання претенденти на запропоновані вакансії отримали ґрунтовні відповіді.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально