Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 50 гостей.

Артемівське відділення Донецької ТПП

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 1328
21.07.2020 - 11:44

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради.

Станом на 21 липня 2020 року.

Охорона здоров’я. За добу на території Бахмутської міської ОТГ зареєстровано 2 нових випадки на COVID-19. Хворобу діагностували у 64-річного чоловіка та 46-річної жінки із числа контактних осіб, захворілих раніше.

На теперішній час у інфекційному відділенні Багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування знаходиться 2 особи. 

З початку карантину зареєстровано 28 підтверджених випадків на коронавірус, з них 4 медичних працівника та 3 дитини. Одужало  23 особи.

На амбулаторному лікуванні з підтвердженим діагнозом COVID-19  під динамічним спостереженням сімейних лікарів знаходиться  - 3 особи.

На самоізоляції перебувають 8 осіб, які повернулися із-за кордону.

  • На Донеччині – ще одна смерть від коронавірусної хвороби. Одинадцятою жертвою COVID-19 стала 78-річна мешканка Великоновосілківського району. Всього за понеділок, 20 липня, коронавірусну хворобу виявили ще у 12 мешканців Донеччини
  • Для забезпечення роботи медичних працівників з пацієнтами з симптомами або з підозрою на COVID-19 КНП "БЛІЛ м. Бахмут" отримало набори засобів особистого захисту від відділення Польської Гуманітарної Акції в Україні. 
  • Від Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні КНП "БЛІЛ м. Бахмут"  отримало 2-і палатки для сортування пацієнтів з підозрою на COVID-19. Палатки мають 2 відсіки, окремий вхід для персоналу та окремий для пацієнтів. Вони будуть встановлені на території стаціонару за адресою: вул. Миру, 10,  та на території дитячого відділення за адресою: вул. Ювілейна, 54.

Соціальний захист. Управлінням праці і соціального захисту населення продовжується призначення допомоги фізичним особам-підприємцям на дітей віком до 10 років. Спеціалістами прийнято 139 звернень, 57 заяв подано в електронній формі. Допомогу отримали 132 особи на 164 дітей.

На теперішній час Управлінням прийнято 307 заяв для надання соціальної матеріальної допомоги особам, які проживають у Донецькій області та при народженні дитини у період з 01 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року мали право на натуральну допомогу «Пакунок малюка», в тому числі:

за 2018 рік – 87 заяв;

за 2019 рік – 220 заяв.

203 особам на 205 дітей вже призначено зазначену соціальну матеріальну допомогу

Зайнятість населення. Спеціалістами Бахмутського міського центру зайнятості надано допомогу фізичним та юридичним особам, яка передбачена Порядком надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Соціальну допомогу отримали:

  • 14 юридичних осіб на 340 працівників;
  • 650 фізичних осіб-підприємців.

Сума виплаченої допомоги по частковому безробіттю станом на 21.07.2020 року складає більше 5 мільйонів гривень.


Пошук

Актуально