Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 58 гостей.

Донецька обласна державна адміністрація

Увага! Конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах (не дійсне)

Переглядів: 2978
08.06.2021 - 11:40

До оголошення про проведення конкурсу з підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування  на території Бахмутської міської територіальної громади, оприлюднене у газеті «Вперед» від 09.06.2021 №23 (19036) внесені зміни на підставі оголошення від 15.06.2021 на офіційному сайті Бахмутської міської ради

Оголошення  про проведення конкурсу з підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування  на території Бахмутської міської територіальної громади

1.   Організатор конкурсу - Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради згідно рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 11.03.2020 № 78 «Про визначення організатора конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади».  

2.   Основні характеристики кожного об’єкта конкурсу 

     Номера об’єктів конкурсу

Номер маршруту

 

 

Назва маршруту

Кількість оборотних рейсів на день, од.

Кількість графіків (автобусів) на цьому об’єкті конкурсу, од.

Періодичність здійснення перевезень

Категорія, клас транспорт-ного засобу

 

Режим руху

1

6

ЦЕНТР (ЗА) – вул. 8–го БЕРЕЗНЯ (ЗА)

12

 

1

постійний щоденно

МЗ І

звичайний

2

9

ЦЕНТР (ЗА) – вул. СВЯТО - ГЕОРГІЇВСЬКА (ЗА)

5

 

1

постійний щоденно

МЗ І

звичайний

3

11

ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ (ЗА) – ЦЕНТР (ЗА)

15

 

1, 2, 3,4

постійний щоденно

М2 А

звичайний

4

12

ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ (ЗА) – вул. ГАРШИНА (ЗА)

ч/з вул. ГОРБАТОВА

12

 

1

постійний щоденно

М2 А

звичайний

5

17

ЦЕНТР (ЗА) – вул. ТУРГЕНЄВА (ЗА)

9

1

постійний щоденно

МЗ І

звичайний

6

18

ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ (ЗА) – МОЛОКОЗАВОД (ЗА)

8

 

1

постійний щоденно

МЗ І

звичайний

7

311

БАХМУТ  (АС) –

ЗАЙЦЕВЕ (ЗА)

3

1

постійний щоденно

М2 А

звичайний

 

3. Умови конкурсу розроблені відповідно до Законів України: «Про автомобільний транспорт», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету  Міністрів  України  від  03.12.2008 № 1081  (зі змінами),  Правил

надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176  (зі змінами), керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

У конкурсі з перевезення пасажирів на  приміських автобусних маршрутах загального користування на території Бахмутської міської територіальної громади (далі - конкурс) можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид послуг, що виносять на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, які відповідають вимогам, викладеним у статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт".

До участі у конкурсі не допускаються перевізник-претендент, який:

1) подав до участі у конкурсі неналежним чином оформлені документи чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;

2) визнаний банкрутом або щодо якого порушено провадження у справі про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стадії ліквідації;

3) не відповідає вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт";

4) не має достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов'язковими умовами конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів (дозволів). Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків необхідної кількості автобусів для виконання перевезень;

5) має несплачені штрафні санкції, накладені Укртрансбезпекою, або водії якого мають несплачені штрафи, накладені відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);

6) подав конкурсну пропозицію, що не відповідає умовам конкурсу, крім випадків, передбачених частиною третьою статті 44 Закону України "Про автомобільний транспорт";

7) подав до участі в конкурсі більшу кількість автобусів, ніж це передбачено умовами конкурсу.

Перевізник - претендент на кожному об’єкті конкурсу повинен забезпечити роботу до 50 відсотків транспортних засобів пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років.

Перевізник – претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень пасажирів та резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків необхідної кількості автобусів для виконання перевезень.

Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок. Загальний перелік відповідних вимог встановлюється згідно з порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого Мінінфраструктури.

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт Конкурсу у конверті з позначкою «№ 2»:

  • - заяву на участь у конкурсі (додаток 1 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 р. № 180 (далі - Порядок);
  • у конверті з позначкою «№ 1»:
    • відомості про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті (додаток 2 до Порядку);
    • анкету до заяви про участь у конкурсі (додаток 4 до Порядку);
    • довідку довільної форми з інформацією про те, що плата за участь у конкурсі не вносилась у зв’язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Конверт (пакет) з позначкою № 1, який містить документи для участі у конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою № 2, який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник – претендент, відкривається під час засідання  конкурсного комітету.

Подані на конкурс документи реєструються організатором конкурсу у журналі обліку. Документи, які надійшли до організатора після встановленого строку, не розглядаються.

Визначення переможця конкурсу та укладання договору на перевезення пасажирів здійснюється виключно відповідно до вимог Порядку.

Організатор укладає з  переможцем  конкурсу  договір на перевезення пасажирів терміном на п’ять років. Договір з переможцем конкурсу, у разі відсутності у нього автобусів, що відповідають умовам конкурсу, укладається строком на один рік.  Інвестиційний проєкт - зобов'язання  щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам умов конкурсу, являється невід'ємною частиною договору на перевезення пасажирів. За умови виконання усіх умов конкурсу протягом дії вказаного договору, із переможцем конкурсу договір подовжується строком на 5 роки.

4. Одержання необхідної інформації щодо об’єкту конкурсу та прийом документів здійснюється у робочі дні за адресою: 84500,  м. Бахмут,  вул. Миру 44, кабінет № 512 з 8.30. до 16.00 (перерва з 12.00 до 13.00). Телефон для довідок: (0627) 44-60-76; e-mail: artorgh@gmail.com. З інформацією щодо проведення конкурсу можна також ознайомитись на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради  artemrada.gov.ua.

5. Місце, дата і час проведення конкурсу: конкурс відбудеться 09.07.2021 року о 10:00 годині (у разі змін про дату і час проведення конкурсу буде повідомлено додатково кожного учасника).

6. Плата за участь у конкурсі не вноситься.

7. Кінцевий строк подачі документів для участі в конкурсі - 08.07.2021 року.

        


Пошук

Актуально