Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 80 гостей.

АНАЛІЗ стану травматизму і професійних захворювань на підприємствах, установах, організаціях м. Бахмут і Бахмутського району у 2 кварталі 2021 року

Переглядів: 2621
13.07.2021 - 09:42
АНАЛІЗ стану травматизму і професійних захворювань на підприємствах, установах, організаціях м. Бахмут і Бахмутського району у 2 кварталі 2021 року

У 2 кварталі 2021 року на підприємствах, в організаціях і установах м.Бахмут і Бахмутського району зареєстровано 50 нещасних випадків та випадки захворювання медичних працівників на гостру респіраторну вірусну хворобу COVID-19, які підлягають розслідуванню як випадки гострого професійного захворювання. Кількість нещасних випадків, що сталися на виробництві - 2 і в них постраждало 2 особи. По обом випадкам розслідування закінчені, випадки визнані страховими, складені акти форми Н-1/П. Нещасні випадки сталися в ТОВ «МИРОНІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» та ТОВ «ЗАВОД КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ». Групові нещасні випадки та випадки профзахворювань у 2 кварталі 2021 році не зареєстровані.

В 2 кварталі 2021 році зареєстровано 48 випадків захворювання медичних працівників на гостру респіраторну вірусну хворобу COVID-19, які сталися в лікарняних закладах. У 2 кварталі 2020 року таких захворювань було зареєстровано 3.

За аналогічний період 2020 року зареєстровано 5 нещасних випадків, з яких 4 –страхові, і за якими складено акти за формою Н-1/П, та 1 випадок смерті на виробництві через погіршення стану здоров'я.  Групових нещасних випадків, випадків профзахворювань та нещасних випадків зі смертельними наслідками не зареєстровано.

Таким чином, у 2 кварталі 2021 року, порівняно з 2 кварталом 2020 року, спостерігається зменшення кількості нещасних випадків на 70%, а кількість захворювання медичних працівників на гостру респіраторну вірусну хворобу COVID-19 навпаки збільшилася в 16 разів.

В межах профілактичної роботи щодо контролю за створенням безпечних і нешкідливих умов праці, зменшенню рівня травматизму на виробництві Бахмутським міським відділенням здійснено 3 планові перевірки підприємств в результаті яких виявлено 34 порушення законодавчих актів про охорону праці, серед них: відсутність навчання та перевірки знань з охорони праці відповідальних осіб та працівників, не проведення періодичних медичних оглядів працівників, не проведення атестації робочих місць, відсутність дозволів та декларації на використання обладнання та виконання робіт підвищеної небезпеки, не забезпеченість працюючих спецодягом та спецвзуттям, відсутність або не відповідність діючим нормативно-правовим актам з охорони праці колективних договорів. За результатами перевірок видані подання керівникам підприємств та отримана інформація про їх усунення.

Бахмутське міське відділення продовжує працювати над підвищенням рівня заходів, спрямованих на забезпечення  реалізації державної політики у сфері державного соціального страхування, профілактики  виробничого травматизму, створення безпечних умов праці на підприємствах, в установах та організаціях.

Шановні роботодавці! Немає нічого дорожчого за людське життя. Бережіть здоров'я та життя ваших працівників. Ваше ставлення до вимог законодавства з охорони праці є запорукою безпеки та сумлінного виконання свої обов’язків працівниками. ПАМЯТАЙТЕ ПРО ЦЕ!

 

Бахмутське міське відділення
управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування
України в Донецькій області


Пошук

Актуально