Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 53 гостя.

Рекомендуємо

Презедент України

Роботодавець запрошують на роботу кухарів та офіціантів!

Переглядів: 141
30.07.2021 - 09:17
Роботодавець запрошують на роботу кухарів та офіціантів!

Двох  безробітних осіб, які мають бажання працювати офіціантами, було відібрано по завершенню презентації роботодавця 29 липня в Бахмутському міському центрі зайнятості. Вакансії презентувала фізична особа-підприємець Анісат Богаченко, господарка кафе азіатської кухні WOKA.

Підприємниця, презентуючи  заклад, повідомила про існуючі сьогодні вільні  робочі місця кухаря та офіціанта, які за сприяння центру зайнятості розраховує укомплектувати  в найкоротший термін. Вона розповіла про асортимент блюд та зауважила, що важливими навичками кухаря є не тільки вміння бездоганного приготування вишуканих страв, а й їх творче оформлення і подача. Основними вимогами офіціанта є досконале знання меню та складу страв. Учасникам заходу була надана вичерпна інформація щодо умов та рівня оплати праці робітників, вимог до претендентів на працевлаштування.

Присутні також отримали консультації щодо сприяння працевлаштуванню, додаткових гарантій зайнятості окремим категоріям безробітних, передбачених чинним законодавством та сприяння їх працевлаштуванню. Учасникам заходу розповіли про можливість проходження професійного навчання безробітних, звернувши їх увагу на дуальну форму навчання, а також неформальне навчання.

Бахмутський міський центр зайнятості

Двох  безробітних осіб, які мають бажання працювати офіціантами, було відібрано по завершенню презентації роботодавця 29 липня в Бахмутському міському центрі зайнятості. Вакансії презентувало кафе азіатської кухні WOKA.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально