Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 76 гостей.

Донецька обласна державна адміністрація

Допомагаємо в професійному самовизначенні

Переглядів: 434
08.10.2021 - 13:48

6 жовтня фахівці з профорієнтації  Бахмутського міського центру зайнятості завітали до старшокласників загальноосвітньої школи № 7. Профконсультанти обговорили з випускниками   подальше професійне самовизначення та усвідомлений вибір подальшого професійного майбутнього.

Інтерактивний формат заходу зацікавив учнів. Профконсультантка Тамара Богдан через формулу вдалого  професійного вибору «Хочу - Можу - Треба» знайомила випускників зі світом актуальних для сучасного ринку праці професій. За допомогою «Барометру професій» школярі визначили перспективи його розвитку  на найближче майбутнє. Школярі пройшли  експрес-тестування. Підлітки дізнались про сучасні профорієнтаційні онлайн - інструменти від державної служби зайнятості: веб - базовану платформу з професійної орієнтації  “Моя професія: консультаційна мережа”. Ця платформа надає користувачам можливість пройти поглиблене профдіагностичне тестування. Учні завантажили на свої смартфони додаток на андроїд  «Центр професійної орієнтації» та ознайомились з його можливостями.

Бахмутський міський центр зайнятості

6 жовтня фахівці з профорієнтації  Бахмутського міського центру зайнятості завітали до старшокласників загальноосвітньої школи № 7. 6 жовтня фахівці з профорієнтації  Бахмутського міського центру зайнятості завітали до старшокласників загальноосвітньої школи № 7.

Пошук

Актуально