Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 49 гостей.

Офійний сайт Соледарської міської ради

Крокуємо до вдалої кар’єри

Переглядів: 367
11.10.2021 - 09:09

7 жовтня в  Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся вебінар для школярів.

В центрі дистанційних комунікацій  радо вітали  онлайн-гостей – старшокласників Світлодарських шкіл. Підлітків запросили до Світлодарського молодіжного центру «Імпульс» на вебінар аби допомогти з подальшим професійним самовизначенням та усвідомленим вибором професії.

Профконсультантка Тамара Богдан через інтерактивну гру  розглянула з підлітками формулу вдалого професійного вибору «Хочу.Можу.Треба». Школярам презентували послуги державної служби зайнятості для випускників.

Учні ознайомились з мобільним додатком  на андроїд «Центр професійної орієнтації». Такий онлайн-помічник від державної служби зайнятості надає компетентні відповіді в питаннях професійного самовизначення. Школярі користувались барометром професій, який прогнозує потреби сучасного ринку праці. Підлітків  зацікавила можливість профдіагностичного тестування  на  онлайн - платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Бахмутський міський центр зайнятості

7 жовтня в  Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся вебінар для школярів. 7 жовтня в  Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся вебінар для школярів.

Пошук

Актуально