Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 64 гостя.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Делегація представників Бахмутської громади на міжнародній виставці REBUILD UKRAINE у Варшаві

Переглядів: 550
14.11.2023 - 15:20

Делегація представників Бахмутської громади, яку очолив заступник начальника Бахмутської МВА Олександр Марченко, представляє Бахмут на міжнародній виставці ReBuild Ukraine у Варшаві, яка розпочала сьогодні свою роботу і триватиме до 15 листопада.

Це вже друга виставка REBUILD UKRAINE, яка має на меті сприяти післявоєнній відбудові України. У рамках виставки проходять форуми, конференції, презентації, інтерв'ю. На марафоні громад Олександр Марченко представив учасникам план першочергових дій відбудови Бахмута та Бахмутської громади.

«На сьогодні Бахмут залишається територією з активною фазою проведення бойових дій, нульовою лінією фронту. 16 населених пунктів з 19 наразі знаходяться у тимчасовій окупації ворога. На території громади зруйнована або пошкоджена вся критична інфраструктура, не вцілів жодний багатоквартирний та приватний будинок, зазнали руйнувань заводи, підприємства та об’єкти приватного бізнесу. Тому нами вже розроблено план першочергових кроків, щоб не втрачати дорогоцінний час і, одразу після завершення воєнних дій, приступити до відновлення території Бахмутської громади. Сьогодні ми є учасниками REBUILD UKRAINE і наша мета знайти тут партнерів і заручитися їхньою підтримкою у реалізації наших проєктів», – зазначив заступник начальника Бахмутської МВА.

Упродовж роботи виставки в українському павільйоні до локації Бахмуту завітало багато представників міжнародних компаній, з якими проведено перемовини. Крім того, деякі міжнародники вже зараз готові підтримувати громаду в гуманітарних та соціальних питаннях, реалізації спільних проєктів, у тому числі і за участю громадськості.

Працюємо разом задля Перемоги та подальшої відбудови!

Більш детальніше про виставку:
https://rebuildukraine.in.ua/

 

Делегація представників Бахмутської громади на міжнародній виставці REBUILD UKRAINE у ВаршавіДелегація представників Бахмутської громади на міжнародній виставці REBUILD UKRAINE у ВаршавіДелегація представників Бахмутської громади на міжнародній виставці REBUILD UKRAINE у ВаршавіДелегація представників Бахмутської громади на міжнародній виставці REBUILD UKRAINE у ВаршавіДелегація представників Бахмутської громади на міжнародній виставці REBUILD UKRAINE у ВаршавіДелегація представників Бахмутської громади на міжнародній виставці REBUILD UKRAINE у ВаршавіДелегація представників Бахмутської громади на міжнародній виставці REBUILD UKRAINE у ВаршавіДелегація представників Бахмутської громади на міжнародній виставці REBUILD UKRAINE у ВаршавіДелегація представників Бахмутської громади на міжнародній виставці REBUILD UKRAINE у ВаршавіДелегація представників Бахмутської громади на міжнародній виставці REBUILD UKRAINE у ВаршавіДелегація представників Бахмутської громади на міжнародній виставці REBUILD UKRAINE у ВаршавіДелегація представників Бахмутської громади на міжнародній виставці REBUILD UKRAINE у ВаршавіДелегація представників Бахмутської громади на міжнародній виставці REBUILD UKRAINE у ВаршавіДелегація представників Бахмутської громади на міжнародній виставці REBUILD UKRAINE у ВаршавіДелегація представників Бахмутської громади на міжнародній виставці REBUILD UKRAINE у Варшаві