Рубрики

Книга "Незламний Бахмут: війна очима освітян"

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху


Поліція охорони Національної поліції України



Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 47 гостей.

ExportUA

Більше 2 млрд грн єдиного внеску за січень – лютий 2025 року перерахували роботодавці Донеччини на соціальний захист громадян

Переглядів: 323
17.03.2025 - 13:34

За 2 місяці поточного року роботодавці Донецької області перерахували 2042,0 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що вище минулорічного показника на 12,2 %, або 222,8 млн гривень.

Податкова служба Донеччини нагадує, що у 2025 році мінімальна заробітна плата залишається на рівні 8000 грн , мінімальний місячний розмір єдиного соціального внеску складає 1760 гривень (8000 х 22%). Отже, мінімальна сума єдиного внеску у розрахунку на квартал у 2025 році становить 5280 гривень (1760 х 3 місяці).

Саме своєчасна сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування гарантує громадянам право на соціальний захист.

Дякуємо платникам податків за відповідальну сплату податкових зобов’язань, адже надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких здійснюються виплати пенсій, забезпечуються соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань.

Податкова служба Донеччини акцентує увагу, що офіційно оформлена робота є не тільки гарантією соціального захисту найманих працівників, а ще й забезпечує економічну стійкість держави в умовах воєнного стану.