Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 58 гостей.

Донецька обласна державна адміністрація

Олексій Рева звітував перед територіальною громадою про роботу, проведену у 2013 році

Переглядів: 5114
30.12.2013 - 08:16
Олексій Рева звітував перед територіальною громадою про роботу, проведену у 2013 році

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Реалізація  у регіонах завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону. Підсумки результатів 2013 року, плани на 2014 рік» 27 грудня 2013 року, в міському Центрі культури та дозвілля ім. Євгена Мартинова м. Артемівська міський голова Олексій Рева звітував перед територіальною громадою про роботу, проведену у 2013 році.

«Підходить до завершення 2013 рік, і за традицією ми підводимо підсумки нашої спільної роботи. Я хочу висловити слова подяки кожному з вас за все, що було досягнуто нами в цьому році, що минає. Ми разом: керівники підприємств, депутати всіх рівнів, працівники органів виконавчої влади, лідери та активісти громадських організацій, підприємці, лікарі, вчителі, спортсмени, ветерани та молодь, небайдужі до долі рідного міста артемівці, - в єдиній команді виконали багато взятих зобов'язанням, реалізували інфраструктурні та соціальні проекти, зробили якісно нові кроки до розвитку громади» - наголосив Олексій Олександрович.

У своєму виступі міський голова велику увагу приділив питанням міської економіки, сферам освіти, культури, спорту, медицини, житлово-комунальному господарству, соціального захисту населення. Наголосив, що на підтримку місцевого самоврядування спрямовано більшість соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.

2013-й був для Артемівська роком непростим. Проте, місту вдалося вирішити ряд важливих проблем і, в підсумку, зробити нові кроки на шляху розвитку - зміцнення соціально-економічної бази, створення умов для комфортного життя городян. У ході доповіді були також озвучені основні завдання, які місту належить вирішувати в новому році.

Пріоритетними напрямками розвитку програми економічного та соціального розвитку території Артемівської міської ради на 2014 рік є:

  • ремонт міського Народного дому;
  • реконструкція відділення урології під відділення анестезіології, інтенсивної терапії та міської поліклініки;
  • завершення реконструкції басейну «Дельфін»;
  • реконструкція очисних споруд та магістральних водопровідних мереж КП «Бахмут Вода»;
  • капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення м-на Ступки, м-ну "Цветмет";
  • ремонт житлового фонду, доріг і тротуарів, внутрішньобудинкових територій;
  • поновлення реалізації пілотного проекту «Теплий дім».

Цього ж дня ввечері на центральній площі міста Артемівська відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки.

Зі словами привітання до усіх присутніх звернувся міський голова Олексій Рева. У заході взяли участь представники підприємств, організацій, установ міста, молодь, представники органів місцевого самоврядування, органів самоорганізації населення, депутати Артемівської міської ради, члени Громадської ради при виконкомі Артемівської міської ради та засоби масової інформації.

Концертно-розважальну програму для дітей та дорослих підготували творчі колективи  Артемівського міського Центру культури та дозвілля ім. Євгена Мартинова.

27 грудня 2013 року ввечері на центральній площі міста Артемівська відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки.27 грудня 2013 року ввечері на центральній площі міста Артемівська відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки.

Пошук

Актуально