Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 39 гостей.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

До уваги субсидіантів! Підготуйтеся до подачі документів на неопалювальний період

Переглядів: 75
10.04.2024 - 13:14

Опалювальний сезон завершується у квітні, отже, з 1 травня по 30 вересня в Україні будуть розраховані субсидії на неопалювальний період. 

Житлові субсидії та пільги на неопалювальний сезон з травня будуть перепризначені для переважної більшості одержувачів автоматично, але за умови, що не змінилися дані про їхній майновий стан чи склад родини.  

Проте є певна категорія людей, яка має обов’язково звернутися за субсидією на неопалювальний період.ВИКЛЮЧНО на підставі звернення громадянина призначається субсидія, якщо в опалювальний сезон розмір плати за житлово-комунальні послуги, внеску/платежу на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів житлово-комунального обслуговування не перевищував обсягу обов’язкового відсотка платежу (субсидію було призначено 0,00 грн). 

Якщо зазначені домогосподарства претендують на призначення житлової субсидії на неопалювальний сезон (з1 травня по 30 вересня), — представники такого домогосподарства мають у зручний для себе спосіб подати до органів Пенсійного фонду України заповнені належним чином нові заяву тадекларацію. 

Важливо пам’ятати: у разі подання заяви протягом двох місяців з початку неопалювального сезону житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання.

Якщо житлова субсидія призначається з початку неопалювального сезону, то для її розрахунку враховується середньомісячний сукупний дохід за III і IV квартали попереднього календарного року. При цьому пенсійна виплата враховується в розмірі нарахованої пенсії за березень поточного року.

Подати документи на призначення житлових субсидій та пільг можна онлайн — через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України - https://portal.pfu.gov.ua.  

 Корисні посилання на найпоширеніші запитання щодо субсидій -  https://tinyurl.com/437pfxmm.

Дізнавайтеся першими актуальну інформацію з питань пенсійного забезпечення, субсидій і пільг, соціального страхування на вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області:сайт — https://www.pfu.gov.ua/dn,

За матеріалами Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій облвсті