Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 32 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Інформація про вакантні посади в апараті та структурних підрозділах Бахмутської міської ради

Переглядів: 12677

Вакансії станом на 04.01.2018р.

Термін подачі документів:  - 30 днів з дня виходу оголошення

На участь у конкурсі на заміщення вакантної посади мають право тільки громадяни України

№ з/п Посада Примітка (вихід оголошення)
Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (тел. для довідок 44-04-81)
1

Заступник начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

громадянство України, повна вища освіта  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років, володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері на рівні користувача.

 

Оголошення 06.09.2017
2

Начальник відділу архітектури і містобудування Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років, володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері на рівні користувача.

 

Оголошення 06.09.2017
Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (тел. для довідок 44-60-75)
1

Головний спеціаліст відділу капітального будівництва Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

громадянство України; освіта - повна вища, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (спеціаліста) за напрямком роботи інженер - будівельник. Стаж роботи за фахом на службі  в  органах місцевого самоврядування або державній  службі  на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; знання державної мови, вміння працювати на ПК та знання відповідних програмних засобів.

Оголошення
з 22.11.2017
2

Головний спеціаліст-юрист Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

громадянство України; освіта – повна вища (юридична), за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж  роботи за фахом на службі  в  органах місцевого самоврядування або державній  службі  на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; знання державної мови, вміння працювати на ПК та знання відповідних програмних засобів.

Оголошення 01.11.2017
Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради(тел. для довідок 44-03-95 )
1

Головний спеціаліст-юрисконсульт Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради (тимчасово до 02.11.2017)

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста,  стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері на рівні користувача.

 

ШАНОВНІ КАНДИДАТИ! 

ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ

Під час проведення конкурсів для призначення на посади у Бахмутський міській раді  найпоширенішою причиною недопуску кандидатів до участі в конкурсах є відсутність роздрукованої копії декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, поданої у порядку, встановленому Законом України «Про запобігання корупції»,  як кандидата на посаду. 

Тому звертаємо Вашу увагу на те, що для участі в конкурсах для призначення на посади у Бахмутський міській раді необхідно подавати разом з іншими документами у термін подачі документів роздруковану копію декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік як кандидат на посаду (тип декларації «кандидата на посаду») із зазначенням назви органу та посади, на яку Ви претендуєте.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально