Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 132 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Рішення Бахмутської міської ради від 24.05.2017 №6/101-1878

Переглядів: 273
сессия : 

Звіт про роботу комунального підприємства «Бахмутський комбінат комунальних підприємств» за 2016 рік

Розглянувши звіт від 12.05.2017 №01-2395-07 директора комунального підприємства "Бахмутський комбінат комунальних підприємств" Войтенка І.М. про роботу комунального підприємства «Бахмутський комбінат комунальних підприємств»  за  2016 рік,   згідно з планом роботи Бахмутської міської ради на І півріччя 2017 року, затвердженим рішенням Бахмутської міської ради від 28.12.2016 № 6/96-1738, керуючись ст.ст. 17, 26 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Звіт директора комунального  підприємства "Бахмутський комбінат комунальних підприємств" Войтенка І.М. про роботу комунального підприємства «Бахмутський комбінат комунальних підприємств»  за  2016 рік  прийняти до відома.
 2. Директору комунального підприємства "Бахмутський комбінат комунальних підприємств" Войтенку І.М.:
  1. Забезпечити зростання показників ефективності використання комунального майна в частині прибутковості комунального підприємства «Бахмутський комбінат комунальних підприємств» (далі -  підприємство),   зростання заробітної плати, оптимізацію  собівартості  робіт і послуг, які надаються та виконуються підприємством, вжиття заходів щодо погашення кредиторської та дебіторської заборгованості.
  2. Розробити та вжити заходи щодо використання енергозберігаючих технологій у роботі підприємства.
  3. Вести пошук нових джерел отримання доходу, у тому числі вживати заходи щодо розширення сфери робіт і послуг, які надаються та виконуються підприємством.
  4. Активізувати роботу з підвищення якості робіт і послуг, які надаються та виконуються підприємством.
  5. Забезпечити цільове використання та збереження комунального майна, закріпленого за підприємством на праві господарського відання.
  6. Про вжиті заходи проінформувати   заступника міського голови Федорова Ф.К.  в термін до 31.07.2017 року.
 3. Організаційне виконання рішення покласти на комунальне підприємство «Бахмутський комбінат комунальних підприємств» (Войтенко), Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Трофимова), заступника міського голови Федорова Ф.К.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Северінов), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                          О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 24.05.2017 №6/101-1878
Звіт про роботу комунального підприємства «Бахмутський комбінат комунальних підприємств» за 2016 рік
41.18 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально