Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 77 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 11.09.2019 №217

Переглядів: 238

Про затвердження персонального складу Громадської ради при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради 2019-2021 рр.

Внесени зміни:

Розглянувши службову записку від 02.09.2019 № 01-4916-06 начальника відділу внутрішньої політики Бахмутської міської ради Кудрявих С.А., щодо сприяння участі громадськості Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади у формуванні та реалізації державної політики, здійсненні громадського контролю за діяльністю виконавчих органів Бахмутської міської ради, забезпечення гласності, відкритості та прозорості у роботі Бахмутської міської ради, на підставі протоколу № 1 від 29.08.2019 установчих зборів з формування персонального складу Громадської ради при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради 2019-2021 рр., керуючись ст. ст. 40, 52 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» із внесеними до неї змінами, Положенням про Громадську раду при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради, затвердженим рішенням виконавчого комітету Артемівської міської ради від 13.10.2015 № 221, із внесеними до нього змінами, виконавчий комітет Бахмутської міської ради       

 В И Р І Ш И В:

 1. Затвердити персональний склад Громадської ради при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради 2019-2021 рр. (далі – Громадська рада) (додається).
 2. Відділу  внутрішньої політики Бахмутської міської ради (Кудрявих) забезпечити:
  1. Належне функціонування Громадської ради (надання організаційно-технічної підтримки в забезпеченні засідань Громадської ради та інших заходів, які вона ініціює).
  2. Надання Громадській раді необхідної інформації з питань, що будуть предметом громадської експертизи, громадського контролю, громадських обговорень.
  3. Спільно з відділом комп’ютерного забезпечення Бахмутської міської ради (Кисельов):
   1. В установленому порядку оприлюднення даного рішення.
   2. Надання допомоги Громадській раді в актуалізації та подальшому підтриманні в належному стані рубрики «Громадська рада» на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради, зокрема, щодо своєчасного розміщення матеріалів про її діяльність.
  4. Спільно з юридичним відділом Бахмутської міської ради (Касперська) юридичну підтримку під час проведення засідань Громадської ради.
 3. Вважати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради:
 4. Організаційне виконання рішення покласти на відділ внутрішньої політики Бахмутської міської ради (Кудрявих), відділ комп’ютерного забезпечення Бахмутської міської ради (Кисельов), юридичний відділ Бахмутської міської ради (Касперська).
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому Бахмутської міської ради Недашковську Т.І., секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І. (за згодою).

Міський голова                                                                О.О. Рева

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 11.09.2019 №217
Про затвердження персонального складу Громадської ради при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради 2019-2021 рр.
31.88 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально