Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Рішення Бахмутської міської ради від 22.05.2019 №6/129-2571

Переглядів: 150
сессия : 

Звіт про роботу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ» за 2018 рік

Розглянувши звіт від 18.04.2019 №01-2212-07 директора  КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Войтенка І.М. про роботу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" за 2018 рік,   згідно з планом роботи Бахмутської міської ради на І півріччя 2019 року, затвердженим рішенням Бахмутської міської ради від 18.12.2018 № 6/124-2405, відповідно до Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ»,  затвердженого у новій редакції рішенням Бахмутської міської ради від 22.08.2018 № 6/120-2302 ,  керуючись ст.ст. 17, 26 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Звіт директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА  «БАХМУТСЬКИЙ  КОМБІНАТ  КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ» Войтенка І.М. про роботу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" за  2018 рік  прийняти до відома.
 2. Визнати роботу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАХМУТСЬКИЙ  КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ» (далі – Підприємство) за 2018 рік задовільною.
 3. Директору КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ"  Войтенку І.М.:
  1. Забезпечити зростання показників ефективності використання комунального майна в частині прибутковості Підприємства, зростання заробітної плати, оптимізації  собівартості  робіт і послуг, які виконуються та надаються Підприємством.
  2. Вжити дієвих заходів щодо зменшення дебіторської та кредиторської заборгованості.
  3. Розробити та вжити заходи щодо використання енергозберігаючих технологій у роботі Підприємства.
  4. Вести пошук нових джерел отримання доходу, у тому числі вживати заходи щодо розширення сфери робіт і послуг, які виконуються та надаються Підприємством.
  5. Активізувати роботу з підвищення якості робіт і послуг, які виконуються та надаються Підприємством.
  6. Забезпечити цільове використання та збереження комунального майна, закріпленого за Підприємством на праві господарського відання.
  7. Про вжиті заходи проінформувати заступника міського голови Стрющенка О.В.  в термін до 31.07.2019 року.
 4. Управлінню розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Чорноіван) посилити контроль за виконанням фінансового плану Підприємства на 2019 рік та забезпечити проведення ретельного аналізу плану розвитку Підприємства на 2020 рік.
 5. Організаційне виконання рішення покласти на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ"  (Войтенко), Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Чорноіван), заступника міського голови Стрющенка О.В.
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Северінов), секретаря Бахмутської міської ради  Кіщенко С.І.

Секретар Бахмутської міської ради                                             С.І.Кіщенко

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 22.05.2019 №6/129-2571
Звіт про роботу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ» за 2018 рік
45.82 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально