Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 67 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 20.09.2019 №230

Переглядів: 442

Про ярмаркову торгівлю  у  м. Бахмут                   

Розглянувши службову записку від 20.09.2019 № 01-5389-06 начальника відділу торгівлі, громадського харчування, побутових та платних послуг Бахмутської міської ради Чистякової Н.М. щодо необхідності врегулювання питання ярмаркової торгівлі у м. Бахмут, враховуючи  лист  директора  Державного підприємства «Дослідне господарство Бахмутської дослідної станції розсадництва Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України» від 11.09.2019 №01-5149-07, колективні звернення громадян від 20.09.2019 №КО-765-01-2, №М-765-01-2 з питання ярмаркової торгівлі м.Бахмут, з метою підвищення соціальної захищеності мешканців міста, задоволення споживчого попиту населення в придбанні товарів безпосередньо у виробників, відповідно до ст. 6 Закону України від 30.06.1993 № 3353-XII «Про дорожній рух» із внесеними до нього змінами, керуючись ст.ст. 30,52,59,73 Закону України від 21.05.97 №280/97–ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами,  виконком Бахмутської міської ради  

ВИРІШИВ:

 1. Сприяти проведенню ярмаркової торгівлі та погодити тимчасове місце проведення заходів у м. Бахмут:
  1. «Ярмарка вихідного дня» щотижня (кожні п’ятниця-неділя) до 01.11.2019 року: м. Бахмут, вул.Миру (від вул. Свободи до вул. Василя Першина на території в межах житлових будинків №50,52 по вул. Миру).
  2. «Дня садовода» 28-29.09.2019: м. Бахмут, вул. Василя Першина ( від перехрестя вул. Незалежності та вул. Василя Першина до перехрестя вул. Василя Першина вул. Миру ).
 2. Визначити, що відповідальність за дотримання вимог чинного законодавства щодо здійснення торгівлі та торгівельного обслуговування споживачів несуть особи, які представляють свою продукцію для продажу під час проведення заходів, визначених в п.1 цього рішення.
 3. Доручити відділу торгівлі, громадського харчування, побутових та платних послуг Бахмутської міської ради (Чистякова), Управлінню економічного розвитку Бахмутської міської ради (Юхно) вжити заходи щодо розробки та внесення на розгляд Бахмутської міської ради в термін 4 квартал 2019 - 1 квартал 2020 року Порядку організації та проведення ярмаркової торгівлі  на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади з дотриманням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
 4. Відділу торгівлі, громадського харчування, побутових та платних послуг Бахмутської міської ради (Чистякова):
  1. Забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради та доведення його до відома громадськості в установленому порядку.
  2. Звернутись до Бахмутського відділу поліції Головного управління національної поліції в Донецькій області щодо забезпечення громадського порядку під час проведення заходів, визначених у п.1 цього рішення.
 5. Комунальному підприємству «Бахмутський комбінат комунальних підприємств» (Войтенко) привести дію дорожних знаків, розташованих у м. Бахмут, вул.Миру (від вул. Свободи до вул. Василя Першина) відповідно до прийнятого рішення для усунення перешкод у русі транспортних засобів  і пішоходів, під час проведення заходу визначеного у п.п. 1.1. цього рішення.
 6. Організаційне виконання рішення покласти на відділ торгівлі, громадського харчування, побутових та платних послуг Бахмутської міської ради (Чистякова), Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради (Юхно).
 7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Савченко Т.М.

Перший заступник міського голови                                     Т.М. Савченко

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 11.09.2019 №230
Про ярмаркову торгівлю у м. Бахмут
17.02 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально