Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 21 гість.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Рішення Бахмутської міської ради від 26.10.2016 №6/93-1680

Переглядів: 1373
сессия : 

Про затвердження  складу постійної комісії   по роботі з підприємствами,   яким майно комунальної власності територіальної  громади міста  Бахмута  надано в концесію, та співзасновником яких є Бахмутська  міська рада  та   положення про неї

Внесени зміни:

Заслухавши інформацію в.о. начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. від 26.09.2016 №01-4333-06 «Про затвердження  складу постійної комісії   по роботі з підприємствами,   яким майно комунальної власності територіальної  громади міста  Бахмута  надано в концесію, та співзасновником яких є Бахмутська  міська рада  та   положення про неї», з метою здійснення контролю за виконанням умов договорів з підприємствами, яким майно комунальної власності територіальної громади міста  Бахмута надано в концесію, та співзасновником яких є Бахмутська міська рада,  відповідно до Закону України від 16.07.1999 №997-XIV «Про концесії» із внесеними до нього змінами, Закону України від 01.07.2010 №2404-IV «Про державно-приватне партнерство» із внесеними до нього змінами, ст.ст. 17, 18, 26, 60 Закону України від 21.05.97  №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити:

  1. Склад постійної комісії по роботі з підприємствами, яким майно комунальної власності територіальної громади міста Бахмута надано в концесію, та співзасновником яких є Бахмутська міська рада (додається).
  2. Положення  про постійну комісію по роботі з підприємствами, яким майно комунальної власності територіальної громади міста  Бахмута  надано в концесію, та співзасновником яких є Бахмутська  міська рада (додається).

2. Вважати такими, що втратили чинність, рішення Артемівської міської ради:

3. Організаційне виконання рішення  покласти на Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), заступника міського голови  Федорова Ф.К..

4.  Координаційне забезпечення виконання рішення  покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв),  з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко),  секретаря  Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Голова постійної комісії
Бахмутської міської ради
з питань депутатської діяльності,
законності і правопорядку                                                                          В.С. ЗАХАРЕНКО

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 26.10.2016 №6/93-1680 21.43 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально