Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 54 гостя.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Рішення Бахмутської міської ради від 26.10.2016 №6/93-1680

Переглядів: 868
сессия : 

Про затвердження  складу постійної комісії   по роботі з підприємствами,   яким майно комунальної власності територіальної  громади міста  Бахмута  надано в концесію, та співзасновником яких є Бахмутська  міська рада  та   положення про неї

Заслухавши інформацію в.о. начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. від 26.09.2016 №01-4333-06 «Про затвердження  складу постійної комісії   по роботі з підприємствами,   яким майно комунальної власності територіальної  громади міста  Бахмута  надано в концесію, та співзасновником яких є Бахмутська  міська рада  та   положення про неї», з метою здійснення контролю за виконанням умов договорів з підприємствами, яким майно комунальної власності територіальної громади міста  Бахмута надано в концесію, та співзасновником яких є Бахмутська міська рада,  відповідно до Закону України від 16.07.1999 №997-XIV «Про концесії» із внесеними до нього змінами, Закону України від 01.07.2010 №2404-IV «Про державно-приватне партнерство» із внесеними до нього змінами, ст.ст. 17, 18, 26, 60 Закону України від 21.05.97  №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити:

1.1. Склад постійної комісії по роботі з підприємствами, яким майно комунальної власності територіальної громади міста Бахмута надано в концесію, та співзасновником яких є Бахмутська міська рада (додається).

1.2. Положення  про постійну комісію по роботі з підприємствами, яким майно комунальної власності територіальної громади міста  Бахмута  надано в концесію, та співзасновником яких є Бахмутська  міська рада (додається).

2. Вважати такими, що втратили чинність, рішення Артемівської міської ради:

          від  25.04.2012 №6/22-383 «Про затвердження Положення  про постійну  комісію  по роботі з підприємствами, яким майно комунальної власності територіально громади міста Артемівська надано в концесію, та співзасновником яких є Артемівська міська рада та її складу»;

          від  23.10.2013 №6/44-825 «Про затвердження складу постійної комісії по роботі з підприємствами, яким майно комунальної власності територіальної громади міста Артемівська надано в концесію, та співзасновником яких є Артемівська міська рада»; 

          від  28.01.2015 №6/61-1142  «Про внесення змін до складу   постійної комісії по роботі з підприємствами, яким майно комунальної власності територіальної громади міста Артемівська надано в концесію, та співзасновником яких є Артемівська міська рада».

3. Організаційне виконання рішення  покласти на Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), заступника міського голови  Федорова Ф.К..

4.  Координаційне забезпечення виконання рішення  покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв),  з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко),  секретаря  Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

 

Голова постійної комісії

Бахмутської міської ради

з питань депутатської діяльності,

законності і правопорядку                                                   В.С. ЗАХАРЕНКО

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 26.10.2016 №6/93-1680 21.43 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально