Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 44 гостя.

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 13.09.2017 №204

Переглядів: 773

Про внесення змін до складу міської житлової комісії при виконкомі Бахмутської міської ради

Втратило чинність на підставі:

Внесено зміни:

Розглянувши доповідну записку від 04.09.2017 № 01-4379-06 т.в.о.начальника Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради Трофимової Н.В., у зв’язку із кадровими змінами, які відбулися у складі міської житлової комісії при виконкомі Бахмутської міської ради, затвердженому рішенням виконкому Бахмутської міської ради від 09.11.2016 № 258, відповідно до ст. 22 Житлового Кодексу Української РСР від 30.06.83 № 5464-X, із внесеними до нього змінами,  п. 3 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470, із внесеними до них змінами, керуючись ст.ст. 30, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами, виконком Бахмутської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Внести та затвердити наступні зміни до складу міської житлової комісії при виконкомі Бахмутської міської ради, затвердженого рішенням виконкому Бахмутської міської ради від 09.11.2016 № 258, (далі-комісія):
  1. Вивести зі складу комісії Отюніну Наталю Сергіївну та Малецьку Анастасію Сергіївну.
  2. Ввести до складу комісії заступником голови комісії – Трофимову Надію Василівну, т.в.о.начальника Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради.
  3. Змінити назву посади:
   • заступника голови комісії Соколовської Оксани Владиславівни на начальника відділу житлового господарства Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради;
   • секретаря комісії Матченової Лариси Іванівни на головного спеціаліста відділу житлового господарства Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради.
 2. Організаційне виконання рішення покласти на Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Трофимова).
 3. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на  заступника міського голови Федорова Ф.К.

Міський голова                                                                   О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 13.09.2017 №204
Про внесення змін до складу міської житлової комісії при виконкомі Бахмутської міської ради
14.99 KB