Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Рішення Бахмутської міської ради від 29.01.2020 №6/139-2859

Переглядів: 1333
сессия : 

Про прийняття (безоплатно) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району до комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади цілісного майнового комплексу ПСМНЗ ШМ №2 с.Опитне

Розглянувши спільну службову записку від 17.01.2020 № 01-0315-06 начальника Управління культури Бахмутської міської ради Падалки О.А. та начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. щодо прийняття (безоплатно) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району, що перебуває в управлінні Бахмутської районної ради до комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади в особі Бахмутської міської ради цілісного майнового комплексу ПСМНЗ ШМ №2 с.Опитне, відповідно до Законів України:  від 03.03.98 № 147/98-ВР «Про передачу об`єктів права державної та  комунальної власності»,  із  внесеними  до  нього змінами, від  05.02.2015 № 157-VIII «Про добровільне об’єднання територіальних громад», із внесеними до нього змінами, постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.98  № 1482 «Про передачу об`єктів права державної та комунальної   власності»  із  внесеними  до неї  змінами, враховуючи  рішення Бахмутської міської ради від 26.06.2019 №6/131-2614 «Про добровільне приєднання  територіальних  громад  до територіальної громади міста Бахмут Донецької області»,  рішення Бахмутської районної ради  від 15.01.2020 №7/40-730 «Про надання згоди на передачу та передачу (безоплатно) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району до комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади цілісного майнового комплексу ПСМНЗ ШМ №2 с. Опитне», керуючись ст. 26, 60, 59, 73 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Прийняти (безоплатно) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району, що перебуває в управлінні Бахмутської районної ради до комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади в особі Бахмутської міської ради цілісний майновий комплекс Початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу школи мистецтв  №2 с.Опитне (код ЄДРПОУ 24803324), який розташований за адресою: вул. Набережна, 2, селище Опитне, Бахмутський район, Донецька область, 84571, (далі – ПСМНЗ ШМ №2 с.Опитне), згідно додатку 1.
  2. Визначити, що майно цілісного майнового комплексу ПСМНЗ ШМ №2 с.Опитне, яке приймається (безоплатно) у комунальну власність Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, визначене у додатку 1 до цього рішення, передається до Управління культури Бахмутської міської ради, та закріплюється за ним на праві оперативного управління.
  3. Затвердити склад комісії з приймання-передачі (безоплатно) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району, що перебуває в управлінні Бахмутської районної ради до комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади цілісного майнового комплексу ПСМНЗ ШМ №2 с.Опитне, визначеного у п.1 цього рішення, та  подальшої його передачі до Управління культури Бахмутської міської ради, яка діє на громадських засадах, згідно додатку 2.
  4. Доручити голові комісії (Точена) в установленому порядку:
    1. Здійснити прийняття (безоплатно) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району, що перебуває в управлінні Бахмутської районної ради до комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади цілісного майнового комплексу ПСМНЗ ШМ №2 с.Опитне, визначеного у п.1 цього рішення, з подальшою передачею до Управління культури Бахмутської міської ради. 
    2. Підписати акт приймання-передачі (безоплатно) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району, що перебуває в управлінні Бахмутської районної ради до комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади цілісного майнового комплексу ПСМНЗ ШМ №2 с.Опитне, та подати його на затвердження Бахмутській міській раді.
  5. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку  Бахмутської міської ради (Отюніна), Управління культури Бахмутської міської ради (Падалка), заступника міського голови Точену В.В.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань молодіжної політики, освіти, культури і спорту (Капленко), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                 О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 29.01.2020 №6/139-2859
Про прийняття (безоплатно) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району до комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади цілісного майнового комплексу ПСМНЗ ШМ №2 с.Опитне
84.61 KB