Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 31 гість.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Розмір орендної плати за договором оренди земельної ділянки комунальної власності

Переглядів: 1369
Питання: 

За договором оренди земельної ділянки комунальної власності встановлено орендну плату у розмірі, нижчому за розмір, встановлений Податковим кодексом. Яка сума підлягає сплаті до бюджету?

Відповідь: 

Пунктом 288.4 ст. 288 Податкового кодексу визначено, що розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем. Згідно з нормами п. 288.5 вищезазначеної статті річна сума платежу:

  • не може бути меншою за 3% нормативної грошової оцінки;
  • не може перевищувати 12% нормативної грошової оцінки.

Отже, річний розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, який підлягає перерахуванню до бюджету, має відповідати вимогам Податкового кодексу і є підставою для перегляду встановленого розміру орендної плати.