З метою інформування про небезпеку вибухонебезпечних предметів Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD провів у Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14 незвичайний, повчальний, цікавий захід для учнів 1-5 класів.
Діти уважно слухали розповідь керівника групи про небезпечні, невідомі предмети і прийняли участь у театралізованій виставі «Пригоди неслухняного Вовчика».
Учні відповідали на запитання вчительки-Лисички, яка проводила у лісі урок для звіряток. Допомагав дітям слухняний Ведмедик, який добре вчився і не пропускав жодного уроку. Вовчик, навпаки не хотів вчитися і потрапив у біду: побачивши незнайомий предмет, не роздумуючи стрибнув на нього і «підірвався» на міні.
Учні школи так захопилися виставою, що по-справжньому жаліли Вовчика і співчували йому. На щастя все закінчилося добре, бо на допомогу прибув загін рятівників, які розмінували казковий ліс.
Адміністрація школи, вчителі, батьки вдячні Швейцарському фонду FSD за цікавий захід і сподіваються на мирне майбутнє українських школярів.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням