Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 37 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

«Актуальні питання соціального забезпечення на території тимчасового проживання»

Переглядів: 1081
17.11.2015 - 07:30
«Актуальні питання соціального забезпечення на території тимчасового проживання»

16 листопада 2015 року в Центральній бібліотеці м. Артемівська ініціативною групою «Сприяння стабілізації громади міста Артемівська у ситуації збройного конфлікту «Захист» у партнерстві з Артемівською міською радою та громадською організацією РЖДІ «Дія» було проведено тренінг «Актуальні питання соціального забезпечення на території тимчасового проживання».

В заході взяли участь вимушені переселенці, а також голови квартальних комітетів та мікрорайонів м. Артемівська.

Основною метою проведення тренінгу є поліпшення процесу інтеграції і адаптації цільової групи ВПО в громаду Артемівська. Переміщені особи стикаються з багатьма проблемами: виплати пенсії та соціальної допомоги, тимчасове чи постійне житло, влаштування дітей у школи та дитсадки, медичне обслуговування тощо. Для відповідей на актуальні питання соціального забезпечення була запрошена заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради Олена Гавришева.

Тренінг провели керівник проекту «Вітаємо, ви в Україні», який виконується в рамках програми «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що підтримується Представництвом Європейського Союзу в Україні та керівник громадською організацією РЖДІ «Дія» Лідія Мирошниченко.

Діяльність проекту спрямована на вирішення питання адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з Донецької та Луганської областей у громаду міста Артемівськ, підвищення їх активності консолідацією зусиль громади.

16 листопада 2015 року в Центральній бібліотеці м. Артемівська було проведено тренінг «Актуальні питання соціального забезпечення на території тимчасового проживання».16 листопада 2015 року в Центральній бібліотеці м. Артемівська було проведено тренінг «Актуальні питання соціального забезпечення на території тимчасового проживання».16 листопада 2015 року в Центральній бібліотеці м. Артемівська було проведено тренінг «Актуальні питання соціального забезпечення на території тимчасового проживання».16 листопада 2015 року в Центральній бібліотеці м. Артемівська було проведено тренінг «Актуальні питання соціального забезпечення на території тимчасового проживання».16 листопада 2015 року в Центральній бібліотеці м. Артемівська було проведено тренінг «Актуальні питання соціального забезпечення на території тимчасового проживання».16 листопада 2015 року в Центральній бібліотеці м. Артемівська було проведено тренінг «Актуальні питання соціального забезпечення на території тимчасового проживання».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально