Вісім учнів Артемівської школи №1 з 5 по 8 клас взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «МИР очима дітей», організований громадською організацією «Донбас СОС».
Метою цього конкурсу було привернення уваги української та міжнародної спільноти до дітей, які пережили військові дії на сході України, а також до дітей-переселенців, які були вимушені покинути рідні домівки. Саме через малюнки діти змогли донести світу, що таке мир, якого їм бракує. За результатами конкурсу були відібрані роботи, за мотивами яких будуть створені графіті в 4 містах України, що нагадуватимуть про важність миру як найбільшого щастя в світі. Одним з переможців конкурсу став учень 8 класу школи №1 Тимашев Микита та отримав грошовий приз.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням