У різні часи мужність, патріотизм, відданість та гідність цінувались понад усе. Нажаль, сьогодні ми, як ніколи, відчуваємо потребу в патріотах своєї держави.
У народі кажуть, що героями не народжуються – ними становляться, їх виховують. Вчителі та учні Артемівської школи №18 зі смутком та гордістю віддають шану своєму випускнику Дмитру Чернявському, якому посмертно було присвоєно Звання Героя України з удостоєнням орден «Золота Зірка».
Майже в усіх класах були проведені виховні години, де школярам розповідали про людину, яка залишила про себе спогади як скоромна, інтелігентна особистість, відкрита для добра та великого бажання змінити суспільство на краще. Дітей ознайомили з біографією героя, розповіли про його шкільні роки та заслуги перед Україною, за які у червні 2015 Українська Православна Церква Київського Патріархату посмертно нагородила Дмитра Медаллю «За жертовність і любов до України».
У пам’яті рідних, друзів, колег та знайомих Дмитро назавжди залишиться мужньою, доброю людиною з дитячою посмішкою, справжнім патріотом, який віддав своє життя заради людської гідності, єдності та свободи, заради нашого майбутнього.
Вічна слава та пам’ять Героям!
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням