Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 23 гостя.

ExportUA

Зв’язку між вакцинацією проти поліомієліту та летальними випадками немає

Переглядів: 3512
03.12.2015 - 10:14

Згідно повідомленню Прес-служби Міністерства охорони здоров’я України, станом на 30.11.2015  в МОЗ України було надано інформацію щодо 3-х летальних випадків у Київській області, які співпали в часі з поставакцинальним періодом (тобто 30 днів після вакцинації проти поліомієліту).

Відповідно до попередніх офіційних висновків комісій регіональної групи оперативного реагування на негативні події після імунізації (НППІ) щодо цих трьох випадків у Київській області, усі випадки сталися в результаті захворювань і жодним чином не пов’язані з вакцинацією проти поліомієліту.

У всіх випадках, які було зареєстровано з моменту початку першого туру вакцинації від поліомієліту, НЕ було симптомів вакциноасоційованого паралітичного поліомієліту (ВАПП), а саме проявів гострого в’ялого паралічу, які є єдиною можливою побічною реакцією на вакцину ОПВ в одному з трьох мільйонів випадків вакцинації.

По кожному випадку проводиться додаткова експертиза, яка є необхідною для деталізації етіології захворювання та верифікації діагнозу. Щойно стануть доступні результати бактеріологічного, вірусологічного, гістологічного та інших досліджень, МОЗ України надасть інформацію з остаточними висновками комісій з розслідування.

Щороку, на жаль, в Україні помирає більше 4 500 дітей віком до 4-х років, кожен випадок детально розслідується Міністерством охорони здоров’я, аби зробити висновки та вжити заходів для зменшення рівня дитячої смертності в Україні.

Спроби дискредитувати вакцинальну кампанію будуть тривати, тому МОЗ закликає усіх представників ЗМІ, оскільки це питання національної безпеки і здоров’я дітей, відповідально ставитися до інформації та готувати матеріали, базуючись виключно на достовірних фактах.

Відомий дитячий лікар Євген Комаровський заявив наступне: «Представники «Ліги захисту громадянських прав» займаються антивакцинальною кампанією і свідомо подають неправдиву інформацію. В Україні наразі триває інформаційна війна проти щеплень»

 

Підготовлено КЗОЗ «ЦПМСД Артемівської міської ради»