Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 18 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Зв’язку між вакцинацією проти поліомієліту та летальними випадками немає

Переглядів: 2064
03.12.2015 - 10:14
Зв’язку між вакцинацією проти поліомієліту та  летальними випадками немає

Згідно повідомленню Прес-служби Міністерства охорони здоров’я України, станом на 30.11.2015  в МОЗ України було надано інформацію щодо 3-х летальних випадків у Київській області, які співпали в часі з поставакцинальним періодом (тобто 30 днів після вакцинації проти поліомієліту).

Відповідно до попередніх офіційних висновків комісій регіональної групи оперативного реагування на негативні події після імунізації (НППІ) щодо цих трьох випадків у Київській області, усі випадки сталися в результаті захворювань і жодним чином не пов’язані з вакцинацією проти поліомієліту.

У всіх випадках, які було зареєстровано з моменту початку першого туру вакцинації від поліомієліту, НЕ було симптомів вакциноасоційованого паралітичного поліомієліту (ВАПП), а саме проявів гострого в’ялого паралічу, які є єдиною можливою побічною реакцією на вакцину ОПВ в одному з трьох мільйонів випадків вакцинації.

По кожному випадку проводиться додаткова експертиза, яка є необхідною для деталізації етіології захворювання та верифікації діагнозу. Щойно стануть доступні результати бактеріологічного, вірусологічного, гістологічного та інших досліджень, МОЗ України надасть інформацію з остаточними висновками комісій з розслідування.

Щороку, на жаль, в Україні помирає більше 4 500 дітей віком до 4-х років, кожен випадок детально розслідується Міністерством охорони здоров’я, аби зробити висновки та вжити заходів для зменшення рівня дитячої смертності в Україні.

Спроби дискредитувати вакцинальну кампанію будуть тривати, тому МОЗ закликає усіх представників ЗМІ, оскільки це питання національної безпеки і здоров’я дітей, відповідально ставитися до інформації та готувати матеріали, базуючись виключно на достовірних фактах.

Відомий дитячий лікар Євген Комаровський заявив наступне: «Представники «Ліги захисту громадянських прав» займаються антивакцинальною кампанією і свідомо подають неправдиву інформацію. В Україні наразі триває інформаційна війна проти щеплень»

 

Підготовлено КЗОЗ «ЦПМСД Артемівської міської ради»


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально