Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 93 гостя.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

На порозі юності

Переглядів: 914
13 Червень, 2016 - 16:22
На порозі юності

Урочисті педради з нагоди вручення дев’ятикласникам свідоцтв про базову загальну середню освіту пройшли у загальноосвітніх навчальних закладах Управління освіти Бахмутської міської ради.

Привітати і розділити радість учнів прийшли вчителі, рідні, батьки. Багато теплих слів пролунало на адресу 639 випускників (з них – 64 екстернів) і тих, хто дев'ять років передавав свої знання, – вчителів. 28 дев’ятикласників отримали свідоцтва з відзнакою. Подяками було відзначено і найактивніших батьків випускників за їх небайдужість та чуйність.

У відповідь випускники подарували присутнім святкові концерти, де співали пісні, читали вірші, танцювали. Наостанок подякували вчителям та батькам за знання, терплячість, чуйність і пообіцяли першого вересня повернутися до рідної школи, щоб ще на два роки продовжити дитинство.

Бажаємо успіху та здійснення мрій тим випускникам, які залишають школу, та гарного відпочинку тим, хто йде до 10 класу.

Урочисті педради з нагоди вручення дев’ятикласникам свідоцтв про базову загальну середню освіту пройшли у загальноосвітніх навчальних закладах Управління освіти Бахмутської міської ради.Урочисті педради з нагоди вручення дев’ятикласникам свідоцтв про базову загальну середню освіту пройшли у загальноосвітніх навчальних закладах Управління освіти Бахмутської міської ради.Урочисті педради з нагоди вручення дев’ятикласникам свідоцтв про базову загальну середню освіту пройшли у загальноосвітніх навчальних закладах Управління освіти Бахмутської міської ради.Урочисті педради з нагоди вручення дев’ятикласникам свідоцтв про базову загальну середню освіту пройшли у загальноосвітніх навчальних закладах Управління освіти Бахмутської міської ради.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально