Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 10 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

На порозі юності

Переглядів: 996
13.06.2016 - 13:22
На порозі юності

Урочисті педради з нагоди вручення дев’ятикласникам свідоцтв про базову загальну середню освіту пройшли у загальноосвітніх навчальних закладах Управління освіти Бахмутської міської ради.

Привітати і розділити радість учнів прийшли вчителі, рідні, батьки. Багато теплих слів пролунало на адресу 639 випускників (з них – 64 екстернів) і тих, хто дев'ять років передавав свої знання, – вчителів. 28 дев’ятикласників отримали свідоцтва з відзнакою. Подяками було відзначено і найактивніших батьків випускників за їх небайдужість та чуйність.

У відповідь випускники подарували присутнім святкові концерти, де співали пісні, читали вірші, танцювали. Наостанок подякували вчителям та батькам за знання, терплячість, чуйність і пообіцяли першого вересня повернутися до рідної школи, щоб ще на два роки продовжити дитинство.

Бажаємо успіху та здійснення мрій тим випускникам, які залишають школу, та гарного відпочинку тим, хто йде до 10 класу.

Урочисті педради з нагоди вручення дев’ятикласникам свідоцтв про базову загальну середню освіту пройшли у загальноосвітніх навчальних закладах Управління освіти Бахмутської міської ради.Урочисті педради з нагоди вручення дев’ятикласникам свідоцтв про базову загальну середню освіту пройшли у загальноосвітніх навчальних закладах Управління освіти Бахмутської міської ради.Урочисті педради з нагоди вручення дев’ятикласникам свідоцтв про базову загальну середню освіту пройшли у загальноосвітніх навчальних закладах Управління освіти Бахмутської міської ради.Урочисті педради з нагоди вручення дев’ятикласникам свідоцтв про базову загальну середню освіту пройшли у загальноосвітніх навчальних закладах Управління освіти Бахмутської міської ради.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально