Другий рік поспіль літо починається для учнів Бахмутської школи №5 з відкриття пришкільного мовного табору «Happy Hearts». Цього року темою роботи табору обрано «Здоров’я та спорт», яка є дуже актуальною в умовах школи, що впроваджує ідеї В.Сухомлинського зі створення здоров’язбережувального середовища в освітньому просторі.
У шкільній залі лунали англійські пісні, вірші, римовки. Діти інсценували англійські казки, відповідали на питання вікторини, грали в розвиваючі ігри. Учасники мали можливість продемонструвати свої творчі та акторські здібності, знання з англійської мови.Саме за таких умов діти отримують мотивацію до вивчення іноземних мов, а вчителі сприяють становленню нової української школи, в якій вивчення англійської мови є пріоритетним напрямком.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням