Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 33 гостя.

ExportUA

Перший дзвоник для неповнолітніх ув’язнених

Переглядів: 2250
04.09.2017 - 06:19

1 вересня 2017 року в Бахмутській установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області №6 для неповнолітніх ув’язнених пролунав перший дзвоник.

З першим осіннім днем природа радує не тільки золотим листям, але і першим дзвоником, адже саме з цього дня починається захоплююча, хоч і довга, і часом непроста, дорога в країну знань.

З цим святом учнів привітала провідний психолог Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Ірина Ярош, та побажала успіхів у навчанні, намагання, старанності та удачі! Нехай попереду чекає багато цікавого, кожен урок дарує відкриття, а навчальний рік буде успішним.  Для більшого натхнення у навчанні спеціаліст центру подарувала учням канцелярські набори.

Запрошені гості взяли активну участь в урочистій частині свята та проведенні Першого уроку.

1 вересня 2017 року в Бахмутській установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області № 6 для неповнолітніх ув’язнених пролунав перший дзвоник. 1 вересня 2017 року в Бахмутській установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області № 6 для неповнолітніх ув’язнених пролунав перший дзвоник. 1 вересня 2017 року в Бахмутській установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області № 6 для неповнолітніх ув’язнених пролунав перший дзвоник. 1 вересня 2017 року в Бахмутській установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області № 6 для неповнолітніх ув’язнених пролунав перший дзвоник. 1 вересня 2017 року в Бахмутській установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області № 6 для неповнолітніх ув’язнених пролунав перший дзвоник.

Останні статті на сайті