Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 140 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Перший дзвоник для неповнолітніх ув’язнених

Переглядів: 214
4 Вересень, 2017 - 09:19
Перший дзвоник для неповнолітніх ув’язнених

1 вересня 2017 року в Бахмутській установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області №6 для неповнолітніх ув’язнених пролунав перший дзвоник.

З першим осіннім днем природа радує не тільки золотим листям, але і першим дзвоником, адже саме з цього дня починається захоплююча, хоч і довга, і часом непроста, дорога в країну знань.

З цим святом учнів привітала провідний психолог Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Ірина Ярош, та побажала успіхів у навчанні, намагання, старанності та удачі! Нехай попереду чекає багато цікавого, кожен урок дарує відкриття, а навчальний рік буде успішним.  Для більшого натхнення у навчанні спеціаліст центру подарувала учням канцелярські набори.

Запрошені гості взяли активну участь в урочистій частині свята та проведенні Першого уроку.

1 вересня 2017 року в Бахмутській установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області № 6 для неповнолітніх ув’язнених пролунав перший дзвоник. 1 вересня 2017 року в Бахмутській установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області № 6 для неповнолітніх ув’язнених пролунав перший дзвоник. 1 вересня 2017 року в Бахмутській установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області № 6 для неповнолітніх ув’язнених пролунав перший дзвоник. 1 вересня 2017 року в Бахмутській установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області № 6 для неповнолітніх ув’язнених пролунав перший дзвоник. 1 вересня 2017 року в Бахмутській установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області № 6 для неповнолітніх ув’язнених пролунав перший дзвоник.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально