Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 38 гостей.

 Краеведческий музей г. Артемовск

Посвята в першокурсники

Переглядів: 2189
06.09.2017 - 13:15

06 вересня 2017 року в Горлівському інституту іноземних мов відбулася Посвята в першокурсники.

В актовій залі зібрались студенти першого курсу, їх батьки, педагогічний склад інституту та гості міста.  В офіційній частині посвяти  директор інституту  урочисто привітала першокурсників. Багато добрих слів було сказано деканами факультетів.  Привітати студентів  завітала начальник відділу молодіжної політики Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради  Ковальова Ганна Олександрівна.  Завершенням свята була концертна програма, яку підготували студенти старших курсів.

Ми щиро бажаємо всім першокурсникам активної участі в житті та розвитку інституту. Нехай здобуті знання стануть щасливим квитком до здійснення всіх їхніх мрій!

06 вересня 2017 року в Горлівському інституту іноземних мов відбулася Посвята в першокурсники.  06 вересня 2017 року в Горлівському інституту іноземних мов відбулася Посвята в першокурсники.  06 вересня 2017 року в Горлівському інституту іноземних мов відбулася Посвята в першокурсники.  06 вересня 2017 року в Горлівському інституту іноземних мов відбулася Посвята в першокурсники.