Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 62 гостя.

Рекомендуємо

Посвята в першокурсники

Переглядів: 233
6 Вересень, 2017 - 16:15
Посвята в першокурсники

06 вересня 2017 року в Горлівському інституту іноземних мов відбулася Посвята в першокурсники.

В актовій залі зібрались студенти першого курсу, їх батьки, педагогічний склад інституту та гості міста.  В офіційній частині посвяти  директор інституту  урочисто привітала першокурсників. Багато добрих слів було сказано деканами факультетів.  Привітати студентів  завітала начальник відділу молодіжної політики Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради  Ковальова Ганна Олександрівна.  Завершенням свята була концертна програма, яку підготували студенти старших курсів.

Ми щиро бажаємо всім першокурсникам активної участі в житті та розвитку інституту. Нехай здобуті знання стануть щасливим квитком до здійснення всіх їхніх мрій!

06 вересня 2017 року в Горлівському інституту іноземних мов відбулася Посвята в першокурсники.  06 вересня 2017 року в Горлівському інституту іноземних мов відбулася Посвята в першокурсники.  06 вересня 2017 року в Горлівському інституту іноземних мов відбулася Посвята в першокурсники.  06 вересня 2017 року в Горлівському інституту іноземних мов відбулася Посвята в першокурсники.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально