Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 14 гостей.

Рекомендуємо

Олімпійський тиждень у Бахмутській школі №18

Переглядів: 341
21.09.2017 - 12:50
Олімпійський тиждень у Бахмутській школі №18

У рамках Олімпійського тижня, який проходив з 11 по 17 вересня 2017 року, в Бахмутській школі №18 ім. Дмитра Чернявського відбулися цікаві різноманітні заходи, присвячені олімпійським видам спорту.

Під час проведення Олімпіського тижня учителями фізичної культури було організовано Олімпійський урок, де діти не лише мали змогу отримати корисну інформацію про видатних українських спортсменів, але й взяти участь у спортивних іграх, конкурсах, веселих змаганнях. Учасники уроку проявили майстерність у володінні футбольними та баскетбольними м’ячами, продемонстрували свою швидкість, спритність, координацію, влучність та інші силові якості.
Спортивні змагання «Веселі старти», «Олімпійський старт», «Шкіряний м’яч», які пройшли серед учнів початкової ланки, додали дітлахам заряд позитиву та бадьорості.
До проведення Олімпійського тижня класні керівники підійшли творчо та креативно. Кожному заходу, який проводився у школі, передувала ретельна підготовка. Тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, спортивні естафети між класами надовго запам’ятаються школярам, а розповіді про видатних олімпійців спонукатимуть юних спортсменів на власні перемоги.

Олімпійський тиждень у Бахмутській школі №18Олімпійський тиждень у Бахмутській школі №18Олімпійський тиждень у Бахмутській школі №18

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально