Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 23 гостя.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Бабин Яр: наш біль і пам’ять

Переглядів: 362
02.10.2017 - 13:51
Бабин Яр: наш біль і пам’ять

Голодомор, Голокост, українсько-польський конфлікт та Волинська трагедія, депортація кримсько-татарського народу… Скільки прийшлось пережити українському народу… Однією з чорних сторінок української історії стала трагедія Бабиного Яру.

Бабин Яр в Україні став символом знищення євреїв Європи під час Голокосту. Тільки за два дні 29-30 вересня 1941 року було розстріляно нацистами близько 34 тисяч євреїв. Декілька наступних років у Бабиному Ярі продовжувалися вбивства десятків тисяч євреїв, а також радянських військовополонених, патріотів – українських націоналістів, ромів (циган), та інших «ворогів рейху». Із шести мільйонів європейських євреїв, знищених нацистами та їх поплічниками у ході «остаточного вирішення єврейського питання», близько 1,5 мільйона були українськими євреями.
Класні керівники 5-11 класів Бахмутського НВК №11 провели заходи «Бабин Яр: історія, пам’ять», «Бабин Яр: пам’ять і сучасний світ», «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності»;
На виховних годинах учні передивилися презентації, документальні фільми, фотографії тих страшних часів, згадали про події Другої світової війни та злочини тоталітарних режимів. Учителі наголосили, що Україна займає четверте місце у світі за кількістю Праведників народів світу, які з ризиком для власного життя та життя своїх рідних, дітей рятували євреїв від нацистського геноциду. Подвиг цих українців є прикладом справжнього героїзму, важливим моральним уроком історії Голокосту.
Для учнів 1-4 класів були  проведені уроки толерантності, поважного ставлення до інших людей, культур, націй.
На уроках всесвітньої історії та історії України учні розглядали передумови, перебіг та наслідки Голокосту, фотографії, карти, листівки, сторінки українських окупаційних газет.
Річниця трагедії Бабиного Яру завжди була й залишається приводом не тільки згадати про жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, що стали взірцем взаємоповаги між народами, прикладом духовного подвигу заради порятунку життя людей.

Бабин Яр: наш біль і пам’ятьБабин Яр: наш біль і пам’ятьБабин Яр: наш біль і пам’ять

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально