Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 42 гостя.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

У Бахмутській міській раді громаді презентували бюджет міста на 2018 рік

Переглядів: 1599
12.12.2017 - 13:15
У Бахмутській міській раді громаді презентували бюджет міста на 2018 рік

12 грудня 2017 року у сесійній залі Бахмутської міської ради пройшла презентація бюджету міста на 2018 рік перед територіальною громадою.

На заході були присутні представники бюджетних організацій міста, управлінь та відділів Бахмутської міської ради, комунальних підприємств, квартальних комітетів, громадських організацій та містяни.

Начальник фінансового управління Олексій Ткаченко презентував проект бюджету міста на 2018 рік присутнім, після чого відповів на їх запитання.

Більш детально з презентацією бюджету можна ознайомитися тут.

Наприкінці презентації бюджету Бахмутський міський голова Олексій Рева розповів присутнім про проекти які планується реалізувати у 2018 році, та про пріоритети на наступний рік.

Додатки:

Протокол презентації міського бюджетум. Бахмута на 2018 рік громадкісті

У Бахмутській міській раді громаді презентували бюджет міста на 2018 рікУ Бахмутській міській раді громаді презентували бюджет міста на 2018 рікУ Бахмутській міській раді громаді презентували бюджет міста на 2018 рікУ Бахмутській міській раді громаді презентували бюджет міста на 2018 рікУ Бахмутській міській раді громаді презентували бюджет міста на 2018 рікУ Бахмутській міській раді громаді презентували бюджет міста на 2018 рікУ Бахмутській міській раді громаді презентували бюджет міста на 2018 рікУ Бахмутській міській раді громаді презентували бюджет міста на 2018 рікУ Бахмутській міській раді громаді презентували бюджет міста на 2018 рікУ Бахмутській міській раді громаді презентували бюджет міста на 2018 рік

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально