18 квітня 2018 в Бахмутському центрі зайнятості відбулась презентація Харківського інституту фінансів Київського національного торгово-економічного університету. Учасниками заходу стали 24 учні 10-го класу ЗОШ № 12 м. Бахмут.
Під час зустрічі Діна Тюріна - декан факультету обліку, менеджменту та міжнародних відносин за допомогою відеоряду ознайомила присутніх з переліком спеціальностей, умовами вступу та навчання,можливостями отримання практичного досвіду під час літньої практики (в тому числі за кордоном) та подальшого працевлаштування, наявності гуртожитку у навчальному закладі та умов проживання, вартістю навчання тощо. Учасники заходу дізналися не лише про навчання, але й про активний, насичений відпочинок студентів Харківського інституту фінансів. Наприкінці заходу пройшла вікторина, де серед школярів розіграли призи за правильні відповіді.
Класний керівник щиро подякувала за цікавий захід: «Дуже корисна зустріч для випускників. Все сподобалось. Сподіваємося на запрошення на інші заходи центру зайнятості».
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням