Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

 Краеведческий музей г. Артемовск

Місячник екології «Від екології душі – до екології довкілля»

Переглядів: 3716
04.05.2018 - 10:14

З метою формування екологічної культури особистості, усвідомлення себе частиною природи, відчуття відповідальності за неї як за національне багатство в Бахмутській школі №2 пройшов місячник екологічного виховання, оголошений Управлінням освіти Бахмутської міської ради.

У ході місячника «Від екології душі – до екології довкілля» була організована виставка малюнків «Моє довкілля», проводилися години екологічного виховання «Буду я природі другом» (1-4 класи), «Земля – наш спільний дім», (5-9 класи), вікторини, бесіди, під час яких школярі обговорювали екологічні проблем нашого міста, висловлювали свої думки щодо забруднення та покращення екологічного стану Бахмута. Учнями 5 класів були складені проекти «Що я можу зробити для збереження природи своєї місцевості», а 8-9 класів – «Глобальні проблеми людства». Першокласники брали участь в екологічному брейн-рингу, який проводився на базі ДНЗ № 40 «Посмішка».

До Дня Землі та Дня Довкілля було організовано екологічну акцію «Діти за чисте довкілля» під час якої учні узяли участь в упорядкуванні території  школи та прилеглої території скверу «Дружба».

У ході місячника проведено просвітницьку роботу серед учнів та мешканців Західного мікрорайону щодо роздільної утилізації сміття, утилізації батарейок. 26 квітня пройшли заходи, присвячені Дню Чорнобильської трагедії "Чорнобиль не має минулого часу", та тематична лінійка "Мій біль – Чорнобиль".

Екологічна робота, яка проводиться у школі, безперечно сприяє всебічному розвитку школярів, формуванню всесторонньо розвиненої компетентної особистості, громадянина сучасної української держави.

З метою формування екологічної культури особистості, усвідомлення себе частиною природи, відчуття відповідальності за неї як за національне багатство в Бахмутській школі №2 пройшов місячник екологічного вихованняЗ метою формування екологічної культури особистості, усвідомлення себе частиною природи, відчуття відповідальності за неї як за національне багатство в Бахмутській школі №2 пройшов місячник екологічного вихованняЗ метою формування екологічної культури особистості, усвідомлення себе частиною природи, відчуття відповідальності за неї як за національне багатство в Бахмутській школі №2 пройшов місячник екологічного вихованняЗ метою формування екологічної культури особистості, усвідомлення себе частиною природи, відчуття відповідальності за неї як за національне багатство в Бахмутській школі №2 пройшов місячник екологічного виховання

Останні статті на сайті