Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 42 гостя.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

ОНЛАЙН-СПІВБЕСІДА – СУЧАСНИЙ МЕТОД ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Переглядів: 1842
05.06.2018 - 13:52

04 червня 2018 року в Бахмутському міському центрі зайнятості 19 шукачів роботи спілкувалися з роботодавцем дистанційно за допомогою Skype-зв’язку.

ПРАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» - один з найбільших в Україні і світі заводів важкого машинобудування,  зорієнтований на виготовлення унікальних машин і обладнання для гірничо-металургійного комплексу. Нарощування виробничих потужностей та розширення виробництва затребувало збільшення чисельності персоналу. Підприємство звернулось за сприянням в укомплектуванні вільних робочих місць до Донецької обласної служби зайнятості. Фахівці Бахмутського міського центру зайнятості одразу ж долучилися до роботи щодо пошуку претендентів та організації співбесіди. Новітні технології, які останнім часом широко використовуються службою зайнятості, значно збільшують можливості щодо надання послуг роботодавцям та шукачам роботи, особливо в разі віддаленості один від одного, заощаджують час і кошти роботодавців, шукачів роботи, забезпечують оперативність отримання послуг служби зайнятості її клієнтами.

Співбесіда роботодавця і претендентів на вакансії пройшла у відеорежимі за допомогою Skype-зв’язку. Заступник начальника відділу кадрів ПРАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» Олександр Надєйкін надав інформацію про підприємство та виробництво, презентував наявні вакансії. Наразі заводу потрібні: токар, токар-розточувальник, токар-карусельник, машиніст крана, модельник дерев’яних моделей, електрогазозварник, газорізальник, зуборізальник, розмітник, вогнетривник, слюсар з механоскладальних робіт, слюсар із збирання металевих конструкцій, верстатник широкого профілю. Підприємство пропонує стабільну оплату праці, навчання за робочими професіями в учбово-курсовому комбінаті підприємства, працівники з інших міст забезпечуються проживанням в гуртожитку. На території підприємства знаходяться їдальня та медико-санітарний цех.

Впродовж спілкування присутні ставили запитання щодо режиму роботи, рівня заробітної плати, вимог до освітнього рівня та кваліфікаційних знань і навичок, на які роботодавець надавав детальні відповіді. Представник підприємства наголосив, що ПРАТ «НКМЗ» підтримує державну політику щодо легальної зайнятості та гендерної рівності. Підприємство запрошує на роботу кожного бажаючого працювати та отримувати гідну заробітну плату.