Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 16 гостей.

Урядовий портал

Бахмутський об’єднаний міський військовий комісаріат ініформує!

Переглядів: 19140
03.09.2018 - 12:09

Витяг з наказу від 21.08.2018 №103 "Про призов громадян на строкову військову службу".

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 15.02.2018 № 33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році».

НАКАЗУЮ:

  1. З 01 жовтня по 30 листопада  2018  року  провести призов громадян України  на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.
  2. Явці на призовну дільницю Бахмутського ОМВК для призову на строкову військову службу до Збройних Сил України придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військової частини виповнилося 20 років та старших осіб, які не досягли 27 – річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
  3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших формувань, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Бахмут, вулиця Миру, 23 у встановлений час з документами, що зазначені у повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Бахмутського об’єднаного міського військового комісаріату 10 жовтня 2018 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.
  4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову до Збройних Сил України та інших військових формувань та тимчасово перебувають за межами міста Бахмут, Бахмутського району зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
  5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
  6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Військовий комісар
Бахмутського об’єднаного міського
військового комісаріату
підполковник                                                                                                     Р.Г.ШУРЛО

 

Згідно:
т.в.о. заступника військового комісара
начальник відділення комплектування
старший солдат                                                                                                  О.О. ГОНЧАРОВА

 

Про призов громадян на
строкову військову службу
«31» серпня 2018 року                              м. Бахмут                                 № 103

Останні статті на сайті