Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»

Донецька обласна державна адміністрація

Легкоатлетичний пробіг «Осінь Донбасу»

Переглядів: 97
05.11.2018 - 13:53

27-28 жовтня біля обеліска слави верхнього парку м. Бахмут відбувся традиційний легкоатлетичний пробіг «Осінь Донбасу», котрий зібрав чималу кількість учасників!

Цього року демонструвала трасу чемпіонка Європи з естафетного бігу 4х400м серед юніорок, учасниця чемпіонату світу серед юніорів, Майстер спорту України — Олена Радюк. А після оглядової пробіжки, Олена провела запальну розминку серед малечі.

Серед дівчат наймолодшої категорії з бігу на 0,8 км з результатом 2:53.0 хв перемогла Зозуля Настасія. Серед юнаків U14 на дистанції 0,8 км перше місце посів Костянтин Оніщенко, показавши час 2:34.0 хв. Серед дівчат молодшої категорії Сокоренко Катерина стала першою з часом 3:09.0 хв. Серед юнаків U16 на дистанції 1.6 км з результатом 6:16.0 хв став Логвиненко Владислав.

Костіна Аліна виборола «золото» на дистанції 1.6 км серед дівчат старшої категорії, показавши результат 6:41.0 хв. На дистанції 3.2 км серед юнаків U18 найкращим з часом 13:02.0хв став Бумар Владислав. Серед жінок на дистанції 5,6 км перемогла Оніщенко Інна з результатом 31:49.0 хв. А серед чоловіків на дистанції 8км Несміянов Василь став першим з часом 31:14.0хв.

Чудова погода та теплий липовий чай зробили цей осінній крос не забутнім!

Легкоатлетичний пробіг «Осінь Донбасу»Легкоатлетичний пробіг «Осінь Донбасу»Легкоатлетичний пробіг «Осінь Донбасу»Легкоатлетичний пробіг «Осінь Донбасу»