Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 67 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Запрошуємо ознайомитися з новими виставками!

Переглядів: 999
05.11.2018 - 14:13
Запрошуємо ознайомитися з новими виставками!

З 1 листопада 2018 року в читальному залі центральної міської бібліотеки Бахмутської міської централізованої бібліотечної системи до уваги читачів та гостей міста представлені дві унікальні виставки: з берести та бісеру.

Виставку творчих робіт «Чарівна береста» представила Лабза Світлана Леонідівна, керівник студії прикладного та декоративного мистецтва «Казкова майстерня» Комунального закладу культури «Бахмутський міський народний Дім». Береста – один з найцікавіших природних матеріалів. Якщо її правильно заготовити та обробити, вона відрізняється не тільки красою, але й гнучкістю, міцністю, водонепроникністю та низькою теплопровідністю. Роботам майстрині властиві камерність і ліричність, шанобливе ставлення до березової кори як самодостатнього матеріалу, розуміння її особливостей, поєднання оксамитової поверхні з природним рисунком, уміле використання її текстури.

Виставка прикрас із бісеру представлена учнем загальноосвітньої школи № 12 Колесніковим Михайлом. До уваги відвідувачів бібліотеки – оригінальні підвіски, намиста, сережки. Роботи яскраві, цікаві та унікальні, адже в кожний виріб умілець вклав свою душу.

Поспішіть відвідати виставку та переконайтеся самі, як багато в нашому місті талановитих і творчих людей. Заодно ви зможете почерпнути для себе кілька ідей, та, можливо, спробуєте створити оригінальний виріб своїми руками.

Виставка діятиме до кінця листопада 2018 року.

Запрошуємо ознайомитися з новими виставками!Запрошуємо ознайомитися з новими виставками!Запрошуємо ознайомитися з новими виставками!Запрошуємо ознайомитися з новими виставками!Запрошуємо ознайомитися з новими виставками!

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально